Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Нетбук Пакард Бел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #16

    Re:Нетбук Пакард Бел

    и тази година съм решил проблема - няма парички за клма за спалня пък и от радиаторчето по-конфортно няма. а да купувам клима само за през деня когато не съм там и няма да го виждам че бачка... може ако останат парички кякоя втора употреба то и без това няма достатъчно малки клими.
    все пак напоследък бая гледам панасониците. 20 дб би трябвало да е достатъчно тих. e или хе .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #17

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Притеснява ме много ситуацията. Май трябва да се замислям за климатик в едната спалня 11 кв.м. Ще отворя една тема по въпроса.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318843260[/time]_________________________________________________

    За съжаление Пакарда ще почака . Наложи се да купя климатик и не останаха пари. Благодаря на всички за коментарите. Все пак съм решил на тази марка да се спра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Нетбук на части
    От tyo във форум Продава
    Отговори: 17
    Последно: 15-04-13, 11:32
  2. Продавам Нетбук
    От crazyc във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 05-04-11, 10:03
  3. Търся нетбук
    От FearMe във форум Купува
    Отговори: 5
    Последно: 21-05-10, 10:06
  4. Купувам EEE PC нетбук
    От perfektna.net във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 15-11-09, 15:02
  5. кирилизация на лазърен принтер Хюлет Пакард 5100
    От fireball във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-05-05, 08:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе