Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Нетбук Пакард Бел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #1

    Нетбук Пакард Бел

    Има ли някой впечатления дали са сполучливи, дават ли някакви дефекти по-често или да им се доверя по смело. Колеги от форума ми препоръчаха един Асус, но Пакарда сякаш повече ме грабва.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Packard Bell се внасяше от една фирма от Пим Прима - групата фирми около Техно Про, ТехВижън итн.
    Ако е все още така, според мен можеш да разчиташ на добра гаранция. Поне не съм чувал за издънки при обслужването и гаранцията...
    Самият нетбук като марка... нямам идея, ама това е нетбук, какво толкова го мислиш - всеки бута еднакви части в еднакви корпуси. Важна е гаранцията ако вземе да се скапе.
    Минавали са ми през ръцете няколко Packard Bell лаптопа, не се сещам някой да се е връщал за гаранция, което е добър атестат, но... са били много малко за да е представително мнението ми.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Всъщност Пакард Бел не правят нотебуци. Прави им ги Acer, който е и собственик.
    Иначе имат модели, които наистина грабват окото на външен вид.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #4

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Крис, Eddie, благодаря, май ще се спра на Пакард. Пък както казва Крис, какво толкова, ако се скапе на гаранция.

    Просто нещо повече ме грабна от Асуса.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Айде сега....
    Все едно ми казваш - Talisker не правят уиски, защото са са собственост на Диагео, а тяхна собственост е и Johny Walker. Значи Johny Walker прави уискито на Talisker. Звучи логично, ама е по-скоро обратното - Джони е бленд, в който се използва Talisker и редица други уискита и няма конкретно собствена дестилаторна, а Talisker си е баш стара и с традиции дестилаторна и си имат баш single malt продукция.
    Та с Пакард Бел и Acer според мен е същата история. Да, Packard Bell са собственост на Acer, но доколкото знам си имат свой отдел за дизайн и по-вероятно ми звучи те да правят лаптопи за Acer, а не Acer за тях...
    Естествено, говорим за творчетво и R&D, не за това в коя фабрика се сглобяват машинките, щото ако се обърнем натам ще се окаже, че трета фирма ги прави и на Acer и на Packard Bell

    ПС - как се превежда single malt на БГ. Не буквално естествено, а така че да звучи добре. Тъпо е да кажеш малциран ечемик само от една дестилерия - ще ми се изкълчи езика...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #6

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Апфф, Крис, в началото на поста ти ме хвърли в тъча - какво уиски какви 5 лв, аз за компютър питам

    И понеже съм се спрял на Пакарда, а той няма ОС, ще трябва да си сложа. Чувам от различни места положителни отзиви за Уиндоус 7. Бил по - добре от ХР. Някакви впечатления за това? То рибата вече е слагам в тигана, ама все пак да питам. Че аз от 4 години само на Виста работя.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re:Нетбук Пакард Бел

    За ОС... не знам. XP не е по-тежка от Win7 (изключваме Starter edition), мани какво се говори на общо основание.
    С 1GB ако беше - еднозначно XP бих препоръчал. С 2GB памет... еми можеш да пробваш Win 7 ама някоя по-лека версия сложи.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #8

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    За ОС... не знам. XP не е по-тежка от Win7 (изключваме Starter edition), мани какво се говори на общо основание.
    С 1GB ако беше - еднозначно XP бих препоръчал. С 2GB памет... еми можеш да пробваш Win 7 ама някоя по-лека версия сложи.
    Аз да не оставям погрешно впечатление - нямам си нищо против ХР-то. Ще видя и каква 7-ца мога да намеря. Че като го взема и му я слагам, а не пак да се чудя 1 седмица.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #9

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Крис, за уискитата не знам, защото не съм много по пиенето, но лаптопите на Пакард Бел и Ейсър като качество са си едно и също нещо, защото в общи линии производителят им е един. Нормално е да има разлика в дизайна, защото все пак са различни марки, а и Пакард-а се води за по-премиумна марка, докато при eMachines не е така.

    P.S. лично на мен дизайна на Пакард Бел винаги ми е харесвал.

    Като се "разходиш" из ebay.co.uk и виждаш как батериите за Пакард Бел "стават" и за Acer

  12. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #10

    Re:Нетбук Пакард Бел

    аз съм с пакърд белл само че 13" цола а не нетбук. след къто гръмна HP павилйона.

    1:1 с ацер - драйверите стават след като намериш алтернативният модел. дори и биоси съм пробвал да флашна минава си чека за съвместимост.

    бачка тихо, стои студен, първата година дурата издържаше по един работен ден с вкючен уирелес. дори и днес ми показва 4 и кусур часа но държи до към 3 и половина - с една дума перфектен. а падна и се отчупи едно парче но продължи да си бачка - ма много съм доволен от тази машина.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #11

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    аз съм с пакърд белл само че 13" цола а не нетбук. след къто гръмна HP павилйона.

    1:1 с ацер - драйверите стават след като намериш алтернативният модел. дори и биоси съм пробвал да флашна минава си чека за съвместимост.

    бачка тихо, стои студен, първата година дурата издържаше по един работен ден с вкючен уирелес. дори и днес ми показва 4 и кусур часа но държи до към 3 и половина - с една дума перфектен. а падна и се отчупи едно парче но продължи да си бачка - ма много съм доволен от тази машина.
    Еее, най-после един конкретен ползвател , другата седмица мисля да го вземем модела, който съм харесал .

    estqwerty, кога си си взел Нокрия. Да ти че честита. Аз догодина май ще вземам Митсубиши, само да не се окаже, че трябва още тази да е. Нещо малките модели на Дайкина много ги одумват. От 50-та нямам забележки засега .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #12

    Re:Нетбук Пакард Бел

    мерси. дано да удържи нокриата че с нея играя по ръба на квадратите.

    иначе вземай смело топчето. стига да ти харесва и да върши работа.
    да ти изровя модела на моя лаптоп - както казах най съм доволен от батерията, преди не вярвах че е възможно това.
    моя човек изглежда вече не ги продава иначе щях да те уредя с намаление. ето линк http://www.it-computers.net/shop.htm...product_id=349

    лоу пошер едноядрен цпу - за да не топли, 13" за да може все пак да се свърши някаква работа на него, лек - мога да го държа спокойно в една ръка докато пиша с другата, хдми - за да се пиратстват филми на лцд-то , някакъв радион + интелско видео уж щях да ихрая WoW ама така и не остана време.500 гига диск. 3 гига рам ддр3

    ама направих реклама но съм истински доволен. има един кусур - тонколонките са зле /корпуса е наистина малък/ но си купих страшни тапи за усши и чух някои музики за първи път както трябва
    навремето беше 1100 лева сега гледам не са изпопадали много но пък има нови модели, които пък не са мръднали много напред.

    сега не съм чел но ако сега се беше пукнал ХП-то това щеше да е машината : http://voodoo.bg/13.3|/456/products/...|Gloss|NV13EBM

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #13

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Голям ми е, 13-ка . И скъп. Моето е http://www.speedcomputers.biz/produc...-500gb-cheren/

    Иначе къде си я сложил тая Нокриа?!?

  17. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #14

    Re:Нетбук Пакард Бел

    добре изглежда топчето - трябва да те кефи как изглежда и се чувства - моя ме спечели с алуминиевия отгоре и с това че не пука и скърца, хубава сглобка. та огледай го пипни го някъде на живо и така заръчвай от нета.

    нокриата в едно магазинче къде бачка моята девойка то и заради това такава е климата - свих го малко с картон от 45 на 35м2 но е на 3.10м стават 110м3 което е точно на ръба на възможностите. смятах правих 6кв ми трябват за там - надявам се тази машина да ги покрие и на -15. после то хора няма камо ли тя да работи.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #15

    Re:Нетбук Пакард Бел

    Аз съм в шах какво да вземам за спаните 9 и 11 кв.м. Мислех Митсубишита.

    Ама това е друга тема .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Нетбук на части
    От tyo във форум Продава
    Отговори: 17
    Последно: 15-04-13, 11:32
  2. Продавам Нетбук
    От crazyc във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 05-04-11, 10:03
  3. Търся нетбук
    От FearMe във форум Купува
    Отговори: 5
    Последно: 21-05-10, 10:06
  4. Купувам EEE PC нетбук
    От perfektna.net във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 15-11-09, 15:02
  5. кирилизация на лазърен принтер Хюлет Пакард 5100
    От fireball във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-05-05, 08:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе