Резултати от 1 до 11 от общо 11

Подходящия лаптоп ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #1

    Подходящия лаптоп ?

    Здравейте,
    искам да си закупя лаптоп, който да ми служи за възпроизвеждане на HD формат чрез свързване към телевизор и в същото време да става и за игри като Call of Duty и др. от тоя сорт, които май не са много леки. Как точно се избира процесор, дъно и видео ? Кои са важните параметри? Цената която мога да си позволя е до 1000-1100 лв. Марката е без значение, като изключим HP.

    ПоЗдрави !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Подходящия лаптоп ?


  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Подходящия лаптоп ?

    добра стартова отправна точка

    само чукни вляво да останат тези с HDMI и отиди на последната страница. там гледай моделите без Intel-ско видео и избирай по марка, която ти е присърце

    да, има разлика между 3 и 6 гига рам, както и между 500 и 750 хард, но там вече си е до лични нужди - повече пъргавост или повече място

    аз лично бих предпочел и intel-ски процесор, но ....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #4

    Re:Подходящия лаптоп ?

    Какво мислите за този: http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+A...5G75Mics-37129

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Подходящия лаптоп ?

    супер машинка

    трудно ще намериш нещо по-добро на подобна цена

    трябва да си подготвен обаче за едно много важно нещо - мощните игрални лаптопи загряват много заради видеокартите си, което скъсява живота им много, като не са изключени и извънредни изгаряния, които не подлежат на ремонт. това е цената, която плащаш, за да можеш да играеш игри на лаптоп

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #6

    Re:Подходящия лаптоп ?

    Много благодаря за бързите отговори и уточнения. Живи и здрави !

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #7

    Re:Подходящия лаптоп ?

    Наистона е мощен лаптопа, но по-добре избете нещо с АТИ видеокарта-по-малко греят и живеят по дълго.

    За отправна точка за видео Ви препоръчвам минимум АТИ 5650, а ето тук можете да сравните видеокартите как се представят при игри-с колко кадъра в секунда:
    http://www.notebookcheck.net/Compute...s.13849.0.html

    С този ограничен бщджет бих избрал това lenovo-ideapad-y560-59038061 през интернет с отстъпка.Като гледам го има само в Русе-техно***.Процесора е от по-старото поколение отпреди 2 години.

    Другата въвможност е с Нвидиа ГТ555м за 1280 лева.

    Преди 8 до 12 месеца имаше изобилие от лаптопи, но сега все повече оредяват предлаганите на пазара модели в ниския и среден клас. За сметка на това се появиха на доста добри цени лаптопи във високия игрови клас от 2200лв-2500лв.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #8

    Re:Подходящия лаптоп ?

    Цитат Първоначално публикувано от Emil88
    Какво мислите за този: http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+A...5G75Mics-37129
    Това и на мен ми хареса...

    Ако колегата няма нищо против, ще използвам темата да питам нещо: компютрите у дома, в офиса и този в чантичката ми ги ползвам само за браузване, поща и офис пакет. И са ми супер. От месец и половина обаче се налага да пипам фотошоп и май и в бъдеще ще се налага. Ама като го пусна и става една мъка...
    За да върви фотошопа добре, кои параметри трябва да съобразя при следващия ми компютър. Другото, за което ползвам компютрите, не товари машините, така че не го мисля.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re:Подходящия лаптоп ?

    процесор и рам

    като му дойде времето ще кажеш и ще видим актуалните машини...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Re:Подходящия лаптоп ?

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    Наистона е мощен лаптопа, но по-добре избете нещо с АТИ видеокарта-по-малко греят и живеят по дълго.
    Доста наивно изказване. Казвам го защото досега са ми рекламирани все лаптопи с АТИ видео.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #11

    Re:Подходящия лаптоп ?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    процесор и рам

    като му дойде времето ще кажеш и ще видим актуалните машини...
    Ще питам със сигурност. Надявам се скоро да не се налага да купувам компютър. Но за първи път усещам, че компютъра ми не се справя със задачите, които имам да свърша.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 24-06-14, 12:43
  2. Продавам 14" лаптоп Dell D630 и 15" лаптоп HP 6715b
    От MetalMilitia във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-12, 12:20
  3. Отговори: 1
    Последно: 14-03-12, 16:31
  4. Кой е подходящия климатик за нас?
    От fifceto във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4
    Последно: 17-10-10, 20:23
  5. Най-подходящия климатик за мен
    От Gladiator6 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 89
    Последно: 17-05-10, 13:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе