Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Спешно лаптоп от Метро.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    i5 i i7 - ако лаптопа се позлва за калкулатор, MS Office , филми и музика - по-добре да си купя Lenovo T60 за 250лв и забравям за всичко.

    За игрите i7 има голяма разлика с i5 , дори и с интегрираното си видео- говоря от позицията на бета тестер на подобни лаптопи.
    Аз Асус не бих си купил и ми е смешно като ми се дава тази марка за висок клас нотбук -No comment !( не че някой е казал че Dell са висок клас.)
    Всички лаптопи с i5 / i7 и отделна карта - ГРЕЯТ !!!
    с Ати видео = Като всички други с NV = "пернишки Golf3 с реактивен двигател."


    Стънка , не ми сравнявай PC със MAC = няма база просто.


    От посочените лаптопи бих си купил Dell - лично мнение базирано на тестове. Който иска да си купи Аsus. Предпочитам Acer пред него.
    който иска да ме пита защо и тн , понеже ми писна от глупости- ще отговоря: Ей така, кефи ме името повече!
    PP ( само да кажа имам 2 Dell от тази серия като техника у нас - е чак такива температури не видях, сменете термометъра си.)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #17

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Много си прав Техно, троша термометъра и другия път ще гледам да не пиша в теми където ми е тъмна материята.

    [edit] Ако знаех, че ще се развият такива полемики след моя пост за температурите, хич да не бях писал. Лаптопа го няма вече при мен да му щракна малко фотоси пряко от мястото на събитието.



  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #18

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO

    Всички лаптопи с i5 / i7 и отделна карта - ГРЕЯТ !!!
    Е тази твоя мисъл е без коментар ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    Е тази твоя мисъл е без коментар ...
    е покажи ми една студена бройка , че ми стана интересно. Според мен всички греят , ама чак 70градуса ....

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO

    Стънка , не ми сравнявай PC със MAC = няма база просто.
    Чак пък да няма. Същият Интески процесор (само дето е залепен за дънната платка а не е на цокъл), същият чипсет, същото видео като на лаптопите. Както и да е ... това което съм забелязал, че евтините модели на марки като Benq, Acer, MSI, Asus си пекат като гламави.

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #21

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    това което съм забелязал, че евтините модели на марки като Benq, Acer, MSI, Asus си пекат като гламави.
    Те и Dell станаха евтини напоследък и затова пекат така някои модели... До одеве се занимавах с един, и такова недомислие на бях видял. Сложили чипа без никакъв охладител, уж да се охлажда от при контакт с металния корпус които държи клавиатурата. Обаче, точно там където чипа трябва да допира в метала е изолиран яко. И реално чипа си допира в изолатора.... Кои ли гениален китайски дизанер им прави последните модели...

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #22

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Живеем в консуматорско общество. Техниката трябва да се разваля. Тоест една камара инженери мислят кои компоненти да сложат които да издържат докато машината е гаранционна. От там нататък ...всеки ден и е подарен и никой не му дреме. Отдавна отмина времето на коравите машини като Т60,Т61 на IBM и D600-D630 на Dell.

  10. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #23

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Купен.Тия дни ще кача ос и ще го видя как е.

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #24

    Re:Спешно лаптоп от Метро.

    Честито Със здраве да го ползваш...
    Няма ли ОС на това нещо или има MSDOS ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Спешно - Вентилатор за Лаптоп
    От glowndark във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 28-11-12, 15:15
  2. Продавам СПЕШНО :15.6" Матрица/Дисплей за лаптоп
    От GraphicTerrorr във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 12-09-12, 17:44
  3. Отговори: 7
    Последно: 04-09-12, 16:26
  4. Търся хардове и захранващи адаптери за лаптоп Dell inspirion 510m СПЕШНО!
    От hristiannn във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 2
    Последно: 15-06-12, 23:15
  5. Отговори: 6
    Последно: 14-11-11, 21:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе