Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Лаптопи за натоварващи игри до 1110лв! ПОМОГНЕТЕ МИ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #16

    Re:Лаптопи за натоварващи игри до 1110лв! ПОМОГНЕТЕ МИ!

    Фръцня= за тези пари толкова.Нямам "по-добро предложение" каквото и да се влага в това.Не се наемам да рискувам с чужди пари.
    Моята видеокарта(Ати 5650) е отпреди 2 години, но като гледам е по-производителна от това което си избрал, а то уж е по-новото...

    Както вече писаха под "По-добро предложение" и "хубав лаптоп" всеки влага свой собствен смисъл.За мен лично качествен лаптоп е този който има отлично охлаждане, висока производителност при натоварване с игри(предимно FPS и стратегии) и не загрява при игра.Също така е надежден и с FULLHD екран.На мен лично след първия лаптоп преценявам, че не ми рябват много и различни изходи, смарт четци и всякакви мултимедийни изгъзици.Преценявам, че са ми необходми 2-3 USB извода, един HDMI изход и това е.Другото е wi-fi и блутут.Всичко останало следва да е "груба/брутална хардуер мощ".Не са ми необходими нито DVD, нито блурей, нито 7 в едно четци.Че аз някой от тях не съм ги ползвал нито веднъж за 25 месеца тоест откакто съм го закупил...
    Много по-добре е вместо всички тези изгъзици да имам един втори хард или дори SSD хард.

    Изобщо дойде ли време за втори лаптоп знам какво искам.За някой от форума ще остана неразбран, но какво ми пука, нали това което искам ще отговаря на моите критерии и изисквания..


    За тези пари ХП-то е добре, но не става за задачата от заглавието ...

    Ето тук има пряко сравнение между видеокартите на различни игри.Виж и прецени сам коя видеокарта ще ти върши работа.Аз на времето(преди 2 години) се бях засилил към Асус Republic of Gamers, но не го закупих защото по това време в Бг се предлагаха само модели от минали години и то на цени с 1/3 по -високи от последният излязъл модел, а аз не исках да рискувам с доставка по Българските пощи.Сега този асус се предлага в Бг на нормални цени и просто вече няма смисъл да се купува от чужбина-да излезе със 100-250 лева по-евтин-не си струва риска а и евентуални премеждия с гаранцията ...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    7
    #17

    Re:Лаптопи за натоварващи игри до 1110лв! ПОМОГНЕТЕ МИ!

    ок ако играя по 2-3 часа на ден ще загрява ли ? пишеше че този модел е с нова подновена система за охлаждане на мен ме интересува охлаждането и дали играта няма дами забива

  4. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #18

    Re:Лаптопи за натоварващи игри до 1110лв! ПОМОГНЕТЕ МИ!

    plamo_pl2 ползвам HP ProBook 4530s (точно какъвто си посочил в началото) от 5 месеца. Машинката е направо идеална, още повече за тези пари. Играя доста игри основно шутари, вървят перфектно, дори и по натоварващи като BF3,CoD и тн. Що се отнася до охлаждането, след 2 часа игра температурата на процесора е около 85 градуса, по-горещ не съм го виждал. Така, че според мен е добър избор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 03-03-12, 23:58
  2. Отговори: 6
    Последно: 17-10-11, 16:00
  3. Продавам части за лаптопи и лаптопи на части(IBM/Lenovo, Acer, FS)
    От Dangelo във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 18-09-11, 20:09
  4. Отговори: 1
    Последно: 08-10-08, 20:44
  5. Помогнете: компютърът забива при игри!
    От sclera_bg във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 24
    Последно: 15-02-05, 19:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе