Резултати от 1 до 14 от общо 14
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Shienar

GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    10
    #1

    Question GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Да ви попитам какво ще кажете за този таблет , защото не съм запознат много с тях . Струва ли си парите .. основно ще го използвам за интернет ? Ако не предложете нещо за не много голяма сума .
    GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB - 13856867 | Електроника, битова техника - Компютри, периферия - Компютри, лаптопи


    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Без да му гледам характеристиките - според мен не става.
    Подобно нещо трябва да се купува оит нормален магазин с нормална гаранция.
    Защото вероятността тези кучи марки да се развалят през първите 2 години според мен е над 50%. Ако си с гаранция - голяма работа, ще го сменят с нов.

    Но от този скапан сайт, някакъв измислен продавач, който даже и фирма няма най-вероятно да купиш тази скапана нонейм марка... според мен не.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #3

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Според мен може да се рискува, но ако епод 200 лева: FreeLander PD20 7" Great Version Dual Core GPS Tablet PC 8GB Android 4.0 1GB RAM | eBay - с безплатната доставка излиза 191 лева.Наистина не е много разумно да се купува от физическо лице, без гаранция.

    В Бг има една прослойка хора който просто поръчват по интернет и след това преподават с 50-60 лв печалба.Не че имам нещо против, но да си регистрират фирма като всеки свестен търговец и да се постараят да изпълнят законовите изисквания в държавата...
    Ако е само за поръчката, това всеки може да го направи и да си купи съответния продукт на по-ниска цена.Аз преди 15 месеца имах такава дилема дали да си поръчам от същият човек двусимов смартфон или да си го купя от една верига техномагазини.Избрах техноверигата-поне ще има на кого да се жаля и да си предявявам рекламацията, ако се наложи.Не че досега се е наложило де-след 2-3 изпускания на плочки от 1 метър му няма нищо Решил съм обаче следващият смартфон да е отново двусимов, отново китайки и този път поръчан от Амазон или ибей -поне и двата сайта имат достаъчно защита за потеребителя и са доста по-коректни от Бг търговците-поне такова ми остана убеждението при последния избор на търговец от който да си купя РАМ-а за лаптопа.В Бг сайт който ми харесваше, като им прочетох правилата, се оказа, че трябва да им пратя на имайл искането за рекламация(ако се наложи), да чакам да ми дадат номер(отново чрез имейл- тоест я дочакам Арменския поп я не...) и изобщо голяма щурокрация само и само да не ти върнат парите и да не ти признаят рекламацията.Хай-сиктир ...

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #4

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Джъсти - не излиза 191лв ами +ДДС+6лв митническа. Туй ще ти дойде от китайско. Вероятността е да се скапе през първия месец-два, а не години...след 2 години ще е толкова остарял, ще така и така ще иска нов. Иди при мобилния си оператор и виж какво предлага на излащане с минимален 3G абонаментен план - чиста работа.

  6. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #5

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Защо ли тази тема ужасно много прилича на реклама? Новорегистрирал се пита за нещо и дава линк към обява?
    Колега Borislav, скайпа ти случайно да не е boro_79?
    Lokoto одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #6

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    http://www.tinydeal.com/freelander-pd10-7-multi-touch-android-40-8gb-tablet-pc-gps-p-57020.html

    С гаранция
    Връщал съм телефон, поискаха само номера на пощенската пратка и веднага изпратиха нов, без да изчакат пристигането на върнатия.
    Този пост е редактиран от ppbgbg; 17-12-12 в 16:29.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    10
    #7

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    скайпът ми е fen_man_utd_97 ако искате ме добавете просто търся таблет за майка ми като е на работа да го използва ... главно за интернет ще се използва затова ви питам дали е добър за това или не

    - - - Обновено - - -

    Колега на баща ми , ни препоръча този форум и просто питам за мнение , защото не сме запознати с таблетите

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Зора са пуснали една шитня (извинете академичния ми език ) X-Tremer 7" 1-ядрен на 1ГХц, 4ГБ "хард", 512 рам за 139 лв

    такова същото директно от китай идва на около 100 лв чисто, като разликата от въпросните 40 си струва гаранцията и липсата на чакане, така че ако няма никакви изисквания към бързодействие и обем, това е повече от приемливо. пропуснали са да напишат, че е 5-точков тъчскрийн, и че най-вероятно e mikroUSB, a не miniUSB, но това не е болка за умиране

    в китайските пакети освен таблета и зарядното има слушалки и преходник микро към нормално USB, тук нищо не пише

    забележката ми към по-малките от 8" таблети е, че виртуалната клавиатура е с прекалено малки "бутончета" за мъжки ръце (то май и за женски де ), така че имай предвид и едни 10-ина лева за стилус (от китай $1-$1.5

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    FearMe, 7 инчов таблет си е доста комфортен за писане (спрямо моите разбирания).

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    братче, ако е просто да начаткаш какво търсиш в нета си прав, обаче за по-интензивно писане, 7-8" на мен не ми е комфортен
    а и то не е само клавиатурата (която донякъде се ядва), но навигирането по страниците, табовете и т.н. е малко деликатно

    измежду 7, 8 и 10 инча (разбира се) най-удобен ми идва 10, но той пък е малко големичък и тежичък... пълно щастие няма

    с 5 и 6 инча не съм си играл по-обстойно, но там нещата отиват към усещанията на eReader, така че не бих говорил за комфорт, а за степен на компромис

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #11

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Взимай на майка си една такава мотика + калъф/клавиатура за 20 левайс и пей сърце
    СУПЕР ПРОМОЦИЯ 9 ИНЧА Tablet КАПАЦИТИВЕН ЕКРАН + ANDROID 4.0.4 + 8Gb + BG МЕНЮ - 13835587 | Електроника, битова техника - Компютри, периферия - Компютри, лаптопи
    ако сакаш гаранция - техномаркетите имат избор на 10-на в ценовия диапазон 150-250

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Взимай на майка си една такава мотика + калъф/клавиатура за 20 левайс и пей сърце
    СУПЕР ПРОМОЦИЯ 9 ИНЧА Tablet КАПАЦИТИВЕН ЕКРАН + ANDROID 4.0.4 + 8Gb + BG МЕНЮ - 13835587 | Електроника, битова техника - Компютри, периферия - Компютри, лаптопи
    ако сакаш гаранция - техномаркетите имат избор на 10-на в ценовия диапазон 150-250
    само дето описанието бъка от простотия и неверни неща, ама нейсе... важното е да работи тетрадката, макар и да е колосална пръчка

    ниска резолюция на голям диагонал, малко "хард" и безумно малко РАМ, 1 ядро, дето се клоквало , плейвал 2160р филми (отново - той хем не може да ги плейва, хем сякаш може да ги събере на тези 8 гиги "хард"), само 1 камера.... ааа, и да не забравим, че Андроид отдавна има 4.1, не пише да има USB...

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #13

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    Тъй Тъй, всички искаме Галакси Таб и Айпад за 200лв и ако може с гаранция 3г ама няма. Затова са и тия мотики, ако случи ще му работи дълго, ако не.... да изчака проект Венера, там всеки ще може да си взима каквото иска безплатно Апропо преди година търсих нещо евтинко за децата, те нито ще пачват нито ще флашват - искат тюбе и феис предимно. Отивам в техномаркет за една промоциика миналата коледа по същото време за 199лв. - някаква мотика беше 10 инчова goclever . Оня там ме дръпна настрани и вика: До един месец се връщат всички, абсолютно всичко което сме продали се е върнало с дефекти, кой дисплей, кой батерия, кой не зарежда....Извади все пак един неразпечатан, натиска пауър - никой, вади зарядното, светна диода, натиска пауър - никой, извади тоя от витрината - същото. Е, благодаря съм...убеди ме викам ....съзрях тогава един viewsonic viewpad дадох 150лв повече но не съжалявам, вече година не е гъкнал - бачка непрекъснато и без проблеми - затова, който не може да отдели повече, да си вземе нещо читаво на изплащане. Ако не - мотиката си е тото, играе се на тука има тука нема и всеки си поема риска.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-12-12 в 09:03.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Отговор: GPS КАПАЦИТИВЕН ТАБЛЕТ - PD20 FreeLander Tablet 7 Inch Android 4.0.3 DualCore 1.2GHz 1GB RAM 8GB

    че е така, така е

    затова, освен отвратителните компромиси, които са направени в "продавалнишкия" таблет, за да има цели 9" дисплей (орязан най-безсрамно откъм параметри), въпросният "продавалнишки" няма и гаранция, което е ОК, ако сам си си го поръчал от чужбинско, защото знаеш с какво се заемаш, съвсем друго е да го купиш тук от човек..

    аз смятам, че за просто браузване без претенции за плейване на 2160 филми (), таблетчето от Зора, за което писах по-горе, е по-добрият избор най-вече заради гаранцията, а е и по-евтиничко

    и последно - батерията 3800мАч в "продавалнишкия" ще захранва тези 9" по-скоро 1 час, отколкото 2

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ОТЛИЧЕН! ТАБЛЕТ FreeLander PD10 Android 4.0 OS and GPS/HDMI/Camera - 8GB
    От LBJ23 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 15-12-12, 09:14
  2. Някой да сие купил Diva Android Tablet 9.7' Мнения
    От naskonr във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 17-10-12, 14:48
  3. Продавам 3 нови 7" Google Android 2.0 Tablet Wifi 3G - 130лв.
    От maxaffey във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 20-10-11, 23:24
  4. Продавам таблет Wopad 7001, 7 inch capacitive
    От frfree във форум Приключили продажби
    Отговори: 8
    Последно: 04-09-11, 16:39
  5. Отговори: 3
    Последно: 21-08-11, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе