Резултати от 1 до 8 от общо 8

Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #1

    Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    Здравеите искам да попитам относно мнения за този таблет и батерията държили му ?Ако има ползватели на модела да споделят.

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...ductarea=P1101
    Този пост е редактиран от turboie; 16-01-13 в 22:00.

  2.  
     
  3. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #2

    Отговор: Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    Е маи се наложи сам да си отговарям.Явно сами аз се навих да си го взема и като цяло таблета е добър дисплея е хубав работи точно на докосване,бърз е 3Г модула работи но се изисква допалнителни настроики на зада работи с сим карти.Недостатък малкото време на батерията което кара и късия кабел на зарядното .Общо взето тва сами първите впечатления.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #3

    Отговор: Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    колко изкарва батерията?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    16
    #4

    Отговор: Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    Сестра ми има такъв - наистина малко му държи батерията, но доколкото съм го разцъквал всичко друго му работи супер бързо и добре. Твоят зарежда ли се през MiniUSB порта, защото нейният не иска?
    Този пост е редактиран от redchampions; 31-03-14 в 17:31.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #5

    Отговор: Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    За по-продължителна работа на батерия:

    1. (това важи предимно за бъдещите собственици на преносимо у-во) Първите 5-10 презареждания на батерията след покупката ги прави при пълно разреждане на батерията и последващо пълно зареждане. Така ще удължиш работната времеемкост на батерията за в бъдеще;

    2. Настройваш подсветката на екрана да не бъде твърде ярка;

    3. Не отваряй твърде много приложения наведнъж. По възможност ползвай само едно;

    4. Докато разглеждаш нещо вече заредено или четеш текст в интернет, спираш временно мрежовата връзка (става с просто дърпане на горното ляво меню, цъкаш веднъж на Wi-Fi или SIM/Mobile data, после пак плъзгаш и скриваш нагоре менюто), понеже това хаби около 1/3 от заряда на батерията. Също така, не включвай едновременно Wi-Fi, Bluetooth и/или 3G, след като на практика ползваш само едното от тях.

    5. Изключваш звука, докато наистина нямаш нужда от включени говорители (което обикновено е само при гледане на филми, игри или нещо в YouTube).

    6. Като интернет разглеждачка (browser) ползвай Google Chrome BETA. Пести време, заради по-големите удобство на ползване и функционалност спрямо повечето конкурентни разглеждачки.
    Този пост е редактиран от botev4o; 05-04-14 в 11:24.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    16
    #6

    Отговор: Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    Е... аз имам JXD S9100 - 9", на който батерията държи мноооого време без никакви такива гимнастики, само яркостта на min. Като изгледах един филм онлайн по БТВ от сайта им през Wi-Fi за 2 часа батерията ми падна с 24% (от 99% на 75%). Затова под "батерията пада бързо" имам предвид в сравнение с други таблети, които поне имат марка
    Този пост е редактиран от redchampions; 04-04-14 в 16:36.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    1
    #7

    Отговор: Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    Не знам дали тук трябва да си задам въпроса... Имаме такъв таблет, подариха ни клавиатура, но не можем да сложим по БДС клавиатура... Аз пиша по БДС и ми е нужна, обаче не можем нещо да инсталираме. Иначе таблета има, но на отделната клавиатура не можем... По едно време стана лявата част по БДС, а дясната - неясна работа, даже не намерих някои букви, странно е. Ако може някой да ми помогне, ще съм много благодарна!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #8

    Отговор: Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO

    [QUOTE=chapla;695151]Не знам дали тук трябва да си задам въпроса... Имаме такъв таблет, подариха ни клавиатура, но не можем да сложим по БДС клавиатура... Аз пиша по БДС и ми е нужна, обаче не можем нещо да инсталираме. Иначе таблета има, но на отделната клавиатура не можем... По едно време стана лявата част по БДС, а дясната - неясна работа, даже не намерих някои букви, странно е. Ако може някой да ми помогне, ще съм много благодарна!/QUOTE]
    Инсталирахте ли това приложение ?
    https://play.google.com/store/apps/d...eyboard2&hl=bg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Prestigio или Lenovo
    От xikiro във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 21-11-13, 18:32
  2. избор на евтин таблет privileg или prestigio
    От bubynka във форум Мобилни устройства
    Отговори: 32
    Последно: 09-09-13, 11:52
  3. Продавам нов таблет Prestigio MultiPad 3384B
    От nikkisixx във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-05-12, 13:37
  4. Продавам лаптоп(таблет) IBM Thinkpad X61 таблет с AFFS (S-IPS)
    От icolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-11, 09:33
  5. Review - Таблет Prestigio Multipad 7070C
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 25
    Последно: 11-04-11, 07:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе