Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33
Like Tree2Одобрявам

избор на евтин таблет privileg или prestigio

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #1

    избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Двоумя се дали да си купя таблет от ценовия клас 200-300лв. Моля, който има наблюдения за марките PRIVILEG и PRESTIGIO да си даде мнението. Ще се ползва предимно за игри тип angry birds, поща и фейсбук. Детето ми е на 6год. и не ми се иска да купувам скъп таблет. Иначе съм си харесала Asus Google Nexus 7, но за него няма да се класирам.
    На този му гледах ревюта и има добри отзиви за него http://www.technopolis.bg/b2c/detail...RIVILEG-MID-7A или
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...5770-PRIME-DUO.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Имам добри лични впечатления и от двете марки.
    Най-важното за подобни евтини машинки го имат и двете - доброто гаранционно обслужване.
    Според мен, не избирай по марка - на кантар са, а по това кое ти допада, какви са му техническите характеристики спрямо другото и каква е цената естествено.
    Но все пак, имай предвид, че оргиналния Nexus 7 е един от най-добрите таблети на пазара и е на приемлива цена. Po-orqzaniq mu wariant e 500lw - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...E-NEXUS-7-32GB
    Не може да се прави сравнение м/у него и продуктите на Prestigio и Privileg...

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Правилно сте харесал Нексус 7. По-добре си го намерете втора ръка на цена до около 300 лева от колкото да купувате нискобюджетен таблет. Апетита идва с яденето и скоро може да се окаже, че новите игри не работят коректно на евтиният таблет.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    вземи си от метро този за ~150

    по-скъп не ти трябва, марката е без значение, идват от едно и също място
    след като имаш гаранция ИЗОБЩО не трябва да гледаш нито марка, нито характеристики - за изброените от теб неща стига 1 ядро на 1 гхц с 512 мб рам - точно толкова, колкото имат най-евтините

    предвид и това, което на писал stenly се сетих и друго нещо - таблетите са продукти-еднодневки и купуването на 2-ра ръка е много рисково: падал, удрян и т.н. - незнайно, брой зареждания на батерията, която не подлежи на смяна - незнайно, загуба при "хващане на хорото за 'по-нов'" - 150 < 500

    всеки си има право на мнение, но моите наблюдения върху китайските немаркови, сравнение с "марковите" показват, че вторите нямат основание да са на тройна цена

    признавам, че екстри като 3G и др.под. на повечето китайски продукти са възможни само чрез донгъл, но и не всички маркови ги имат, така че всекиму според нуждите

    моят син е на 4 години и определено не е правил разлика между 7" едноядрен и 10" 4-ядрен !
    Този пост е редактиран от FearMe; 12-03-13 в 20:07.
    justify одобрява това.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    FearMе, и след някой друг ден когато "чаaвето" поиска да играе нещо различно от Angry Birds ? Тати купува следващият таблет! Или се оказва, че таблета идва с Андроид 2.3 и китайският производител въобще няма идея да подкара 4.х.х. на него пък те игрите искали по-нова версия на ОС-а. Ако беше за стандартните таскове да, но за игри .... не съм съгласен. А и Нексус7 въобще не се води скъп таблет.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #6

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Определено Асуса е добър таблет, но и според мен е неоправдано на малко дете да се купи таблет за 500лв., поради простата причина, че бързо ще му омръзне джажата и надали ще го опази здрав дълго.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    китайчоците идват с android минимум 4.0.3, дори и с 4.1
    видеото e Mali 400, което е стандарт за "геймърско" видео на таблет

    пфу, че не си пазя всички тестове на таблети... всеки случай нексус-ът беше сравним с 2-ядрен китаец за 250 лева...

    всъщност няма нужда да се убеждаваме помежду си, важното е bubynka да е наясно, че избор има, а не само едно "най-добро"

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Добрата видео карта на тегра3 чак сега почна да показва зъби. Новите енджини които портнаха за таблети използват доста пълноценно видеото. На демото на UnrealEngine 3, таблета вади почти два пъти повече кадри от средностатистическите. Аз просто като човек който има два таблета (Nexus7 и Amazon Kindle) виждам разликите.Ако видеото наистина е Mali400 става, но честно казано много ме съмнява на тази цена да е Mali, по-скоро ще е някой скопен PowerVR.

    P.S. Пфу с Mali400 e.Чак не мога да повярвам
    Този пост е редактиран от stenly; 12-03-13 в 21:00.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #9

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    В момента поствам от Престижио 5880 и за парите си е супер,особено батерията-изкарва целодневен тормоз-Андрото е 4.1 и актуализациите си вървят-

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #10

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Vlado, я дръпни Epic Citadel и постни резултата от бенчмарка, че ми стана интересно. Теграта вади 56 кадъра.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #11

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Ква е тая игра-писна ми да обикалям из някакъв замък

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Не е игра а демо , слайдни от горе по-средата за да ти излезе менюто и натисни benchmark.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #13

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    44 кадъра на висока резолюция

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #14

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    Благодаря за инфото Владо. Не е зле за парите си.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #15

    Отговор: избор на евтин таблет privileg или prestigio

    сега се чудя дали мога да му подкарам нета през 3g флашка.ако някой знае да пише.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Таблет PRESTIGIO PMP 7100D3G DUO
    От turboie във форум Мобилни устройства
    Отговори: 7
    Последно: 30-09-14, 08:24
  2. Продавам нов таблет Prestigio MultiPad 3384B
    От nikkisixx във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-05-12, 13:37
  3. Review - Таблет Prestigio Multipad 7070C
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 25
    Последно: 11-04-11, 07:12
  4. AOC ще покаже евтин таблет на CeBIT 2011
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 10-02-11, 16:10
  5. Отговори: 0
    Последно: 25-11-10, 12:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе