Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #16

    Отговор: Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв

    Ами не знам.Дори не съм виждал "на живо" Уиндоус 8.Може би трябва да позлваш и инсталираш в режим на съвместимост-поне 7-цата има такъв режим.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #17

    Отговор: Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв

    За Garmin мислил ли си? Имаш Л.С.

  4. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #18

    Отговор: Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв

    Не, но ще помисля (прочетох ЛС, благодаря). Но ще го отложа за утре, че започнах да се изнервям от неуспехите си. Не, че нямам навигация в телефона, просто се дразня, че имам нещо и не знам как да го ползвам

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #19

    Отговор: Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Взех да недовиждам, та резолюцията ми е висока за този размер екран, но човек с добро зрение едва ли ще се оплаче.
    Ръгай DPI setting-а на поне 150-200%, вдигни тоз-онзи системен шрифт и иконите, sit back & relax - тая резолюция ти е да се кефиш на качествена картина, не да го тъпчеш с информация като 17"ка настолен. Евала на мобилните ОС как неусетно овладяват разните резолюции. Windows оставя на потребителите тая работа, а 99% са свикнали да четат едни букви по 5 пиксела парчето или реват като стрина Пена секретарката "всичко ми е малко"

    Що се отнася до autocad или photoshop мене ме притесняват главно тия 2 гиги рам. И имайте предвид, че туй 1.8гхц атомче ядрото му навярно ше пъпли горе-долу като 1.2гхц c2d или 700мхц i5, та който ше проектира ядрени централи на това нещо да му прави сметката, ако ще и 64-ядрен да е.

    Интересно какъв дял от тез 600 кинта отиват за ОС-а? Бас, че няма да е под 100...

  6. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #20

    Отговор: Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв

    Съветът ти за настройките е много закъснял - не си позволявам да се чувствам некомфортно, направил съм необходимото четвърт час след инсталацията. Просто казвам как стоят нещата, в случай, че кака ти Пена все пак се впечатли от машинката.

    AutoCad не ползвам, не мога да коментирам. Photoshop ми е като настолен продукт, версия 13 работи много пъргаво като за тази 'бълха', но не бих си причинил това да го пусна и да работя на 8", а закачването на играчката на външен монитор е безпредметно.
    Този пост е редактиран от Karata; 04-01-14 в 00:27.

  7. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #21

    Отговор: Toshiba Encore - таблет с Windows 8.1 и MS Office за 600лв

    Ревю на Toshiba-та и на още два таблета в този клас - тук

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Моля за помощ! Проблем с Windows CE6 на таблет
    От luv4eto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 03-03-11, 22:28
  2. Отговори: 0
    Последно: 25-10-06, 11:00
  3. Отговори: 1
    Последно: 21-06-06, 20:26
  4. adobe encore и субтитри
    От dimi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 26-08-04, 23:47
  5. Отговори: 2
    Последно: 17-03-04, 09:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе