Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #1

    Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Surface-Pro-3.jpg

    Официален анонс на новото поколение Misrosoft Surface Pro таблети.
    Новият Surface Pro 3:
    + 12-инчов екран с резолюция 2160 х 1440 пиксела;
    + Intel Core i7, 8 GB RAM и 512 GB вградена флаш памет;
    - Цена в САЩ - около $2000...
    Е... за какво ти е лаптоп ако цената не те притеснява. Разбира се, това е в топ конфигурацията - цените почват от $750

    Повече детайли и информация:
    Microsoft представи официално 12-инчовия супер таблет Surface Pro 3 -SetCombG новини

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Голям напън правят микромеките, ама и с третатат версия няма да им се получи ми се струва.


    „Surface Pro 3 може да замени вашия лаптоп”, заяви мениджърът на проекта Панос Панай. Моделът има резолюция 2160×1440 и съотношение на страните 3:2. С тегло от само 800 грама, Surface Pro3 е конкурентен на Macbook Air, който е по-тежък, подчертаха от Microsoft.


    Верно е конкурент на макбук еър ....по тегло.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Определено поне аз не виждам смисъла от такива мощности и такива пари за ограниченото му приложение.

  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #4

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    За реална работа, настолния компютър е незаменим, а за елементарните неща в движение, които са повече за комуникация, андроид таблетите са пре достатъчни.
    Разполагам със Самсунг Галакси Ноут 10.1. Много ми е полезен и пре-достатъчен като хардуерни характеристики.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #5

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Не виждам смисъл от такива устройства, при положение че има 13"-15" ултрабуци под 2 кг., които предлагат много по-голям комфорт на работа. С тази подложка за хардуерна клавиатура в комбинация със стойка на гърба е чудна гледка, поставен в скута.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Ако трябва да си помечтая,би ми било полезно ако мога със стилус да рисувам с някакъв софтуер скици или електронни схеми. След това с едно действие с пръст да стартирам програма от типа на Autocad и скицата да се превърне в истински чертеж. Да има вграден печат, да вмъкна един лист А4 и готовия вече чертеж да дам на майстора да го работи. Тези операции сега се правят на хвърчащи листове в работилницата, които после се случва да се загубят. А когато се прави опитен образец на изделие и се бърза, само това е начина.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #7

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Аз чакам да излезе 12-13" Андроид модели с откачаща се хардуерна клавиатура, че става префектен ремоут клиент на виртуалка! Кеф ти таблет, кеф ти десктоп.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Колко да е перфектно ? Има ли графика, все ше има лагове дето да ти развалят кефа ...
    Този пост е редактиран от stenly; 21-05-14 в 23:26.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #9

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Абе кривите си душата. Джаджата е хубава, Windows си е Windows, просто е скъпичка...

  12. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #10

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Абе, Уиндоус за таблет, айде мерси! На скоро разцъквах една Нокия и не издържах повече от 10 минути, а Уин8 все още е на стадии усиране и сигурно вече Сурфис 4 може и да става за нещо смислено!

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #11

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Джаджата е хубава, особено върховите модели. Определено ако не е проблема цената бих я предпочел пред лаптоп. Но предимно за забавление, за работа - твърдо предпочитам десктоп. Поне като ми писне нещо мога спокойно да строша клавиатурата в пода без да ми коства кой знае какво....

    Не видях да пише колко му е автономната работа като време...? Увеличена спрямо предния модел с 20%, ама 20 от колко ?
    и другото което малко не ми харесва е активното охлаждане.... пак вентилатори, бръмчене и нужда от профилактика поне 1 годишно.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    мен на хартия ме кефи, но след като, както kod каза, "цената ме притеснява", няма да си го взема

    иначе мисля, че това нещо, закачено на външен монитор, се превръща и в супер настолен

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #13

    Re: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Много ме кефи, как изскочиха фен на Apple и фен на Андроид и веднага го обявиха за голям боклук. Сигурен съм, че повечето, които плюят една или друга операционна система, в повечето случаи въобще не са я ползвали или са я ползвали за 10 минути(както беше написано малко по нагоре). За да не ставам голословен, ползвам и трите операционни системи. Всяка си има плюсове и минуси. Да не говорим че прехваленият IOs от 6та версия нагоре става все по зле и по зле. Цената наистина изглежда висока(ама все пак това е за върховия модел). А сега погледнете един бизнес клас лаптоп със същите характеристики колко струва? Та, така ... :-)

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #14

    Отговор: Re: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Цитат Първоначално публикувано от shogo Виж публикацията
    Много ме кефи, как изскочиха фен на Apple и фен на Андроид и веднага го обявиха за голям боклук. Сигурен съм, че повечето, които плюят една или друга операционна система, в повечето случаи въобще не са я ползвали или са я ползвали за 10 минути(както беше написано малко по нагоре). За да не ставам голословен, ползвам и трите операционни системи. Всяка си има плюсове и минуси. Да не говорим че прехваленият IOs от 6та версия нагоре става все по зле и по зле. Цената наистина изглежда висока(ама все пак това е за върховия модел). А сега погледнете един бизнес клас лаптоп със същите характеристики колко струва? Та, така ... :-)
    A бе не си прав.... За всеки влак си има пътници. Не знам backinblack колко е ползвал уйндоус, но за stenly ти гарантирам , че е напред с материала

  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #15

    Отговор: Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3

    Много ме кефи, как изскочиха фен на Apple и фен на Андроид и веднага го обявиха за голям боклук. Сигурен съм, че повечето, които плюят една или друга операционна система, в повечето случаи въобще не са я ползвали или са я ползвали за 10 минути(както беше написано малко по нагоре
    Колкото и да им е добра системата, с Уиндоус 8 променят всички принципи което мен изобщо не ме кефи и искрено им желая потоп! Не съм съгласен да ми заключват телефона към магазина и да не мога да си инсталирам приложение извън него, с цел веднъж набутан, да ме набутват още! И то устройството което съм си платил, а не са ми подарили, те да ми казват аз как ще го ползвам!
    Не съм съгласен, че трябва да си променя навиците на ползване на компютъра с цел....... да ми продават услуги които от които нямам нужда!
    Андроид ми дава възможност да си правя всичко с него, като в някои случаи може да ми отпадне гаранцията на устройството.
    Поради тази причина преди доста време започнах да се ориентирам и към Линукс и още дълго време ще си ползвам за работа ХП и няма шанс да мина на 8 в близките 10 години!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 20-10-14, 14:52
  2. Отговори: 9
    Последно: 08-08-14, 00:07
  3. Техномаркет изби рибата - иска 1200 лв за Microsoft Surface
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 23-11-12, 20:45
  4. Microsoft Surface подвежда с означенията на моделите
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-12, 08:51
  5. Xbox Surface - таблет, създаден за игри
    От kod във форум Конзоли за игра
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-12, 08:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе