Резултати от 1 до 5 от общо 5

Помощ за камера на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #1

    Помощ за камера на лаптоп

    Малкият заля клавиатурата, и тя се развали. Не мога да си пусна вградената камера. Тя се пуска с комбинация от: бутон "функшън" и бутон "камера". Прблема е, че въобще не се вижда в дивайс мениджъра. Не намерих драйвер за нея. По принцип не е нужен.... винаги със самото включване от бутоните.... драйвера се инсталира, и тя се показва в дивайс мениджъра. Идеята е : веднъж да я пусна.... за да си инсталира драйвера......после самият скайп мисля, че ще ми я пуска. Само да кажа, че брат ми има същия лаптоп, ако може да се свържат и да се използва неговата клавиатура(разглобяване и размяна не искам). Пробвах в девайса опцията да ми покаже скритите устройства, дори и там не се вижда. изтегляне на софтуер за клавиатурата от производител и напасване към външната, която имам, възможно ли е, тоест, тя да получи бутони функшън и камера. Лаптопа е "фуджитсу сименс amilo pi 3525".Външната клавиатура, която използвам е "Hama k 212" ...... Който има идеи и желание, да помага.....Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Отговор: Помощ за камера на лаптоп

    опитай се да си намериш външна клавиатура с бутон Fn, или да го симулираш тук има подобна ситуация Map Any Key to Any Key on Windows 7 / XP / VistaТова май няма да стане защото някъде този бутон е "хардуерен"
    Този пост е редактиран от glarus; 17-06-14 в 21:52.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Отговор: Помощ за камера на лаптоп

    купи си клавиатура или сложи външна на Usb - на външната натискаш fn бутона , а на лаптопа- камера.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #4

    Отговор: Помощ за камера на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    купи си клавиатура или сложи външна на Usb - на външната натискаш fn бутона , а на лаптопа- камера.

    Не работи бутона на лаптопа.....трябва външната да има двата..... а пък човека горе , казва и със симулация може да не стане...

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Отговор: Помощ за камера на лаптоп

    Направо си смени лаптопската клавиатура. То така или иначе, ако искаш да ползваш шаптопа пълноценно, няма да стане с външна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Драйвери за камера на лаптоп???
    От polaris във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 31-10-10, 09:20
  2. Помощ за избор на HD камера
    От turbolan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 52
    Последно: 03-09-10, 13:32
  3. Помощ за видео камера
    От gdimitrov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 19-12-08, 16:30
  4. Проблем с уеб камера на лаптоп ASUS F5VL
    От milev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 14-06-08, 12:18
  5. Помощ за избор на камера...
    От cawboy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-07, 21:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе