Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By pilot
  • 1 Post By stenly

Таблет със сменяема батерия!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #1

    Таблет със сменяема батерия!

    Колеги,търся таблет за детето.Парите са 500 лева!Може ли да се намери нещо стабилно,по възможност със сменяема батерия?Ако не,до колко трябва да стигна?Таблетът ще се използва за поточно видео,сърфиране в нета-все неща,който са масови!Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Колко инча, трябва да е? Държиш ли да е от известна марка и купено от България? Има интересни предложения от китайски онлайн магазини.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #3

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    И да е 7 инча,няма проблеми!Ако е възможно,да го купя оттук,ако може-да е по-читава марка-склонен съм на някои компромиси по отношение на възможностите на таблета(не може да искам всичко да е на таман,нали!).Просто да е със сменяема батерия и задължително да е с гаранция!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    На прима виста, не се сещам за нещо с достъп до батерията...Защо толкова държиш да има достъп? Погледни Huawei M2 8".

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #5

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Този е с несменяема батерия!Ами искам да мога и сам да я сменя,когато се наложи!Хареса ми Samsung Tab E 9.6.Знам,че е с несменяема батерия,но би ли ми отговорил дали все пак,когато си замине,мога да занеса таблета в сервиз и там да я сменят все пак?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #6

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Може, ама то тогава и таблета ще е за смяна...толкова бързо не си заминава, поне 2-3 години ще изкара
    svilen angelov одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #7

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Значи надолу с главата и каквото ще да става!Туй ще е!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #8

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Моя син ползваше асус трансформер TF100 още от както стана годинка и половина. На скоро асуса изведнъж загря в ръцете му и дисплея угасна. След това не тръгна повече, изгорял видео чип. Иначе много здрав таблет беше изпускан много кратно на теракот.
    Дълго се чудих какъв да бъде новия таблет, прегледах много модели. Бях се насочил към Acer Iconia за 320лв обаче звукът им като дрънчене на ламарина. Разни китайски неизвестни марки пълна трагедия като изработка. Асус пък предлагат енергоефективни модели, харесах zan pad, пробвах го на живо - мъка. Процесора на 900Mhz се влачеше ужасно.
    Накрая взех lenovo yoga tab 3 10" за 440лв, батерията 8200mAh, звукът е долби атмос уникален. Единствено направих компромис с формата, на мен не ми харесва удебелената част и че е тежък. Всичко до 500лв си има кусури.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Свилен Ангелов, защо си тормозиш главата с глупости а не си харесаш таблет по по-важни характеристики като памет, процесор, модем, дисплей и т.н.? Много преди да свърши батерията, таблета вече няма да се ползва защото е морално остарял. старата ми Айпад 4-ка е от края на 2012 и все още батерията му държи зверски в ръцете на дете (тоест от година се ползва денонощно от хлапе).
    Kasap одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #10

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Ако за тебе са глупости,за мене не са!Или давай позитивни съвети,или не ми пиши!Не ща да чета спам,а и съм попитал конкретни неща!Ако знаеш нещо конкретно,дай мнение!Ако не,се занимавай с друго,а не да спамиш(според мен).

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Оооо, далеч съм от мисълта да спамя. Просто една батерия издържа около 1000 цикъла на презареждане преди да почне да деградира ( а и с правилните инструменти и покупка от eBay, винаги можеш да си я смениш). Просто повечето производители не предлагат сменяема батерия във варианта който знаем от телефоните. В Алибаба има разни китайски предложения които можеш да разгледаш.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #12

    Отговор: Таблет със сменяема батерия!

    Втора ръка Dell Latitude 10 ST2 Tablet | Интерсервиз-20 Оригинална батерия струва колкото половин таблет

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с батерия на таблет.
    От Tihomir Stankov във форум Мобилни устройства
    Отговори: 3
    Последно: 17-11-13, 09:03
  2. Продавам лаптоп(таблет) IBM Thinkpad X61 таблет с AFFS (S-IPS)
    От icolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-11, 09:33
  3. Батерия за GSM
    От vanko68 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 17-03-10, 23:32
  4. Батерия.......
    От mxkolev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 29-07-04, 10:19
  5. Li-Pol батерия !
    От mxkolev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 13
    Последно: 27-12-03, 19:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе