Резултати от 1 до 1 от общо 1

Проблем с лаптоп Toshiba Satellite l 500D и добър сервиз за същият в София

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    2
    #1

    Проблем с лаптоп Toshiba Satellite l 500D и добър сервиз за същият в София

    Проблемът се случва за втори път. При пускане на лаптопа,той не тръгва, но светят диодите на батерията,диска и захранването и понякога Num Lock.
    Накрая след няколко опита,все пак тръгва и си работи нормално.Пуснах му програмата PC Diagnostic tool,която си е инсталирана заводски на Тошибата и показва ,че всичко е наред...Какъв може да е проблемът. Лаптопа по-принцип нагрява повече,защото е с АМД -Атлон процесор...Но е почистван и не е забивал или изключвал по време на работа.
    Бихте ли ми посочили добър сервиз в София,за проблема,че не съм в час по този въпрос...
    П.С. Лаптопа е 6 годишен..Преди време му отказа единият USB -порт,другите два работят нормално.А наскоро и вградената уеб-камера спря .Но това не ме притесняваше...
    А сега проблемът е по-сериозен...
    П.С. 2
    Работеше,спрях го с режим Sleep,и сега отново не иска да тръгне,абсолютно черен екран....
    Този пост е редактиран от Philips3107; 11-08-16 в 18:39.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София
    От ockac23 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-17, 02:08
  2. Отговори: 2
    Последно: 15-03-15, 22:51
  3. Отговори: 6
    Последно: 03-10-07, 19:39
  4. Проблем с Лаптоп Toshiba Satellite A110 - 110
    От connect във форум Мобилни устройства
    Отговори: 15
    Последно: 19-08-07, 01:24
  5. Продавам Лаптоп Toshiba Satellite Pro A10
    От patkof във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-04-07, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе