Резултати от 1 до 11 от общо 11

Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #1

    Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Моля препоръчайте читав сервиз за mobile телефони в София. Много хора се оплакват от разни сервизчета относно качество, некоректност бавене и т.н.
    Трябва да дам на ремонт телефон на роднина, HKV (китайски вариант на Самсунг Galаxy S2).
    Има проблем с USB porta за зареждане, прекъсва.

    В Гугъл попаднах на тези. Някой има ли опит с тях?

    Магазин RP Mobil
    www.rp-mobil.com
    София, бул. "Васил Левски" №63

    Пламен Кокончев - управител
    GSM: 0877 539 222
    Руси Рамналиев
    GSM: 0878 365 527
    Магазин
    GSM: 0879893003
    GSM: 0879863004

    ============================

    1-gsm.com
    СОФИЯ 1505, БУЛЕВАРД "МАДРИД" No:53
    Телефони за контакти:

    +359 878 30 66 22

    ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК
    07:30 - 19:30 часа
    СЪБОТА
    09:00 - 17:00 часа

    ====================================

    gsmserviz.bg
    Адрес: ул.6-ти септември 30
    Телефон: 0877770350
    Телефон: 0877770345
    Skype: gsm.clinic
    Email: info@gsmserviz.bg

    Работно време:
    От понеделник до петък: 10:00-19:30

  2.  
     
  3. Member Аватара на Ross
    Тук е от
    Jan 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #2

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Vip Repair GSM Service

    Аз съм ползвал услугите на ето тези и съм останал до момента много доволен. Бързо, коректно и читаво работят и не са кожодери

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Привет Някой може ли да ми препоръча сервиз, в който биха могли да ми сменят Home бутона на Iphone 5S с оригинален такъв бутон, който да може да ми чете пръстовия отпечатък?! Благодаря предварително!

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #4

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София


  6. Banned
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Аз лично винаги си нося телефоните при GSM Сервиз 24 . Ето ви техен телефон 087 751 8599 . Обяснете им проблема си и те ще ви помогнат ASAP.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    1
    #6

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    след 3 месечна борба с фирмата представяща се с различни имена Gsm-Service.bg - GSM сервиз на всякакви модели телефони (iPhone, Nokia, Samsung, HTC, SONY Ericsson, LG, BlackBerry, Motorola) и таблети. (джи ес ем сервиз бг) ; Сервиз за телефони | GSM сервиз София | Ремонт на телефони (джи ес ем сервиз софия бг); TimeMobile.bg - Мобилни телефони, аксесоари, батерии, GSM сервиз (тайм мобайл бг)дойде ред и аз да раскажа моята история с лош за мен край , на 22.06.2015 год. телефонът ми заспа и не се включи и понеже в Шумен никой не щеше да се наеме с ремонт на iphone 5s gold поразрових в нета и попаднах на gsm сервиз в София с доста апетитно предложена информация че сте на правилното място, позвъних на посоченият телефон и ми вдигна дама с приятен глас която учтиво ми каза че в момента в който получат телефона с куриер на следващият ден ще са готови с диагностиката и ще кажат колко ще струва ремонта и дали да го започват , също и сподели че са нямали по дълги ремонти от една седмица или 10 дена ако се чака някоя по специфична част, всичко изглеждаше като в приказките, пратих телефона на 24.06.2015 на 25.06 телефона беше при тях , минаха 3 дена и учтиво да не ги притеснявам не съм звънял , звъннах на четвъртият ден и друга дама отново много учтива каза че по телефона се работи и щом има информация ще ми позвъни.На 30.06.2015 icloud ми изпрати mail че телефона се е активирал и веднага позвъних , контактувах с дама която се представи с име Стефи и ми каза че колегите работят по телефона и все още нямат диагноза,така се започна голямото звънене ,звънях на седмица 2 пъти и все нещо имаше я колегата дето го работи е в болнични , я понеже били отпускарски месеци били в отпуски и куп оправдания които не помня вече, започнах да се съмнявам че изобщо телефона е там и поисках да ми го изпратят обратно в какъвто и да е вид при което Стефи започна да се поиздава че има проблем и не могат да намерят телефона ,имало един колега когото чакали да се върне от отпуск и да не е в неговият шкаф ,казах че отивам в полицията при което тя ми каза да не го правя и щели да ме компенсират подобаващо.На следвашият ден тя ми се обади и каза че са намерили телефона и започват отново да го работят и на 05.08.2015 icloud отново ми прати пимо с инфо че телефона отново е активен и пак позвъних като този път след месец и половина казаха че има за смяна захранващ чип и още нещо което ще струва 260 лв. и аз им казах да го зглобяват с новите части и да ми го пращат работещ с наложен платеж,на следвашият ден когато се обадих да проверя дали са го пратили тя ми каза че имало още някакъв проблем и ще ми се обади когато е готов , след няколко дни се обади някой който не щеше да се представи от телефон 0877 77 77 50 и каза че на дисплея са се появили две черти като косъм и искал да си свърши работата докрай и да ги премахне щял да сменя кондензатори по главната платка и да съм изчакал още , при следващите ми позвънявания Стефи вече не отговаряше на телефона а ме прехвърлиха на друга дама не толкова учтива кочто започна отново мъките че не знаела за какво става въпрос и щела да пита и да ми се обади , старата песен на нов глас започнахме на втория месец, звънял съм над 100 пъти и все някакви оправдания и шикалкавене ,ходих в агенцията за защита на потребителя и там казаха че не могат да ми помогнат ,това било доброволно пращане и не носели отговорност , и сервизите нямали срокове за ремонт ако е извън гаранция си обречен на ядове , от полицията също казаха да се спасявам щото нямало доказателства в какъв вид съм пратил телефона и за тях нямало престъпление и това тези престъпници в този келяв сервиз много добре знаят ,единственият начин в българия си остава саморазправата ама са ми далечко късметлиите ама знае ли се не се знае, на 16.09.2015 позвъних и с грубичък тон поисках да говоря с техника който работи с телефона каза ми че нямали политика техниците да разговарят с клиенти тогава и казах веднага да ми се изпрати телефона при което новата дама с която контактувах каза че сега били празници и не могат сега да го пратят при което откачих тя затвори телефона и го изключи , позвъних на друг телефон там вдигна мъж и каза да не повишавам тон защото не съм знаел какво ще стане ,смешник, и каза да млъкна и само да слушам при което вече съвсем избухнах и му казах че 3 месеца мълча и ги чакам и тогава и той затвори , след един час ми се обади господин 7 с номер 0877 77 77 50 и каза да си заявя куриер до края на деня да ми прати телефона като каза изрично искал да спомене че дисплея ми бил изгорял и щели да ми сложат нов за тяхна сметка , е как така досега беше добре и изведнъж изгоря, на 17.09.2015 телефоба се озова в моите ръце след 84 дена мъки ,целият дисплеи дето са лепили нов беше в силикон омазан, на 18.09 отидох в местен сервиз и поисках само да го отворим за да видя вътре в какво състояние е , платките не бяха завити изобщо имаше запоявано по главната платка а "новия" дисплей беше само с китайски аероглифи ,менте. Дотук с историята ,тя сега започва , ще впрегна ресурс за да стигне това до максимален брой хора и нищо не може да ме спре , ако още някой е изгорял с тези хора моля да се свърже с мен 0895522502 а аз вече съм направил и по големи стъпки към големи медии

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на emoivanov
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    46
    #7

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Аз лично също съм попадал на доста некоректни сервизи за поправка на телефони, но в този сайт намерих много добър сервиз. Няколко пъти телефонът ми прави проблеми и ми го поправиха за около 15 минути, тъй като имат частите на склад и всичко става много бързо и лесно, без излишни нерви.

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Айде мерси съм...Тия последните не им отстъпват по наглост. Звъня и викам, разполагате ли с тези два чипа да ви пратя една G3-ка за запояване оня ви вика господине не мога да ви кажа нищо без профилактика за която ще заплатите 30лв и после ще ви кажем какво ще ви струва и за колко време..... Абе аланколу....аз диагностика съм си направил, но нямам WDC9320 и CS35l32, ( няколко бройки от които вече пътуват към мен, чакане което исках да си спестя )....няма микрофони и звук сиромаха след среща с водата....а и нали ви е безплатна диагностиката...какви 30лв да ти давам за нещо, което си описал за безплатно За нас — Apple-Service.biz

  11. Junior Member Аватара на emoivanov
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    46
    #9

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Tommorow , аз не съм имал подобен проблем. Единият път ми направиха безплатна диагностика и никакви пари не ми искаха, не знам защо при теб така се е случило.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1
    #10

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Здрасти, на първо място искам да препоръчам къде да НЕ ходите. Телефонът SAMSUNG E5 ми се повреди и го оставих сутринта (четвъртък) в магазина на MOBIL WORLD, ул Граф Игнатиев 74. Трябваше да се смени буксата. Използвам телефона за работа - всичките ми контакти и номера на клиенти са там. Изрично попитах дали ще могат да отстранят повредата в рамките на работния ден, в което те ме увериха. Трябваше да се обадят по обед и да ми кажат цената... след като никой не звънна до 16:00 се обадих аз и ми казаха, че имали много работа и въобще нямало да могат да го погледнат?! Обещаха да звъннат по обед на другия ден (петък)... отново не се обадиха и към 16:00 им звъннах. Момчето каза, че ще провери и ще ме потърси... Е, не ми се обади в следващия час и аз звъннах отново. Отговори ми, че няма да стане и днес, защото са поръчали буксата много късно. Обещаха за събота. В събота по обед ми се обадиха да кажат, че объркали поръчката и им докарали друга букса. Отидох ядосан, взех си апарата, влязох в магазина до тях и точно след 2 часа работата беше свършена.
    Фирмата, която ме спаси, е MOBY, момчето се казва Младен. Бърз и коректен. Определено го препоръчвам!

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    2
    #11

    Отговор: Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София

    Mobil Word са мошеници, специално Айфоните които продават са били активирани и гаранцията към Епъл им е изтекла. А ги продават като чисто нови. Кутиите от които вадят телефоните са ментета, нищо общо с оригиналните.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ремонт и сервиз
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 138
    Последно: 15-03-24, 18:47
  2. Сервиз за ремонт на хладилници в София ?
    От kuehlschrank във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 30
    Последно: 06-07-11, 22:32
  3. Сервиз за китайски телефони в Пловдив
    От radoboi във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-10, 01:42
  4. Отговори: 6
    Последно: 03-10-07, 19:39
  5. Добър сервиз за дигитални камери във Варна?
    От grossmaul във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 14-08-07, 09:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе