Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с гаранционен таблет Lenovo Yoga tab3 PRO X90L

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    15
    #1

    Angry Проблем с гаранционен таблет Lenovo Yoga tab3 PRO X90L

    Здравейте, филма е голям и затова се опитвам да реша проблема с таблета ми но до сега вече 2 ри месец без резултат.

    Купих таблет втора употреба с оставаща гаранция 6 месеца от 12 дадени-международна.
    Още първия час установявам че проектора на таблета не коригира трапецовидния екран в правоъгълник независимо че функцията е включена.
    сега ще дам снимки за да се види за какво говоря.


    Има ръчен режим при който може да се изправи картината, но в автоматичен режим винаги сваля две степени надолу картината и вместо да е хубав правоъгълен екран е трапец.
    В 12 часа взех таблета от Еконт и в 13 го върнах за да се транспортира до фирмата издала гаранцията. Оказва се че оттам таблета ще пътува до София а именно фирма ВЮПОИНТ, които са оторизирания сервиз за Леново в България.
    Та към 25 февруари таблета отпътува към Вюпоинт компютърс които трябваше да сервизират проблема с проектора на таблета който след ровене в интернет се оказа редовен проблем на този модел и се поправя като се замени целия такъв с нов.
    Към 25 март точно месец след рекламацията от магазина който е издал гаранцията ми казват че таблета е върнат от Вюпоинт НЕРЕМОНТИРАН под предлог че нищо му няма. В магазина при тест казват че картината продължава да е трапец, след което взехме решение да го върнем обратно във Вюпоинт с клипове които да покаат че има проблем.
    Върнахме таблета с клипове и снимки, дори същия таблет намерихме и направихме клип да се види как другия работи перфектно и коригира трапецовидната картина.
    Днес 17 април от фирма Вюпоинт са върнали таблета с протокол че нищо му няма..........
    Писах на Леново България в фейсбук но оттам пълно мълчание, не ми отговарят.
    Звънях във фирма Вюпоинт оттам обясниха че всичките таблети били така и че ако съм искал проектор да съм си купил проектор а не таблет за 1200 лева. Че съм нямал на идея каква сложна система били тези проектори и т.н. ....
    Аз попитах че след като е гаранционен даден таблет би следвало ако трябва да се смени целия, но оттам отказаха.
    Писах на Леново Дания, оттам казаха че знаят за проблема и препоръчват смяна на таблета но те нямат правомощия за България а само за територията на Дания, писаха да натискам нашите оторизирани сервизи и ако те немога да отстранят проблема да го изпратят в чужбина. Но това не се случва, сигурно още 3 пъти ако се върне за сервиз ще го държат 30 дни и ще го върнат като здрав и безпроблемен, докато му изтече август месец гаранцията когато видиш ли ще намерят проблема срещу 500 лева.
    Моля ви, дайте съвет ??? Аз се изчерпах.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #2

    Отговор: Проблем с гаранционен таблет Lenovo Yoga tab3 PRO X90L


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Таблет Lenovo a8-50 - проблем с паметта
    От detronik във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 04-01-16, 14:00
  2. Таблет LENOVO A5500-H и телевизия?
    От evolon във форум Мобилни устройства
    Отговори: 7
    Последно: 28-09-15, 17:28
  3. Продавам Lenovo Yoga 2 Pro 13.3 3200x1800 3K / Core i5 4200U / 256GB SSD
    От lian във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 15-05-14, 01:44
  4. Таблет Lenovo IdeaTab A2207A-H
    От user313 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 14-04-14, 04:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе