Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с устройство 2 в 1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    24
    #1

    Проблем с устройство 2 в 1

    Здравейте,
    Имам устройство 2 в 1 (лаптоп и таблет в едно). Днес ми се наложи да откача таблета за малко след което отново ги свързах. След като изключих режим таблет забелязах, че клавиатурата и тъч пада изобщо не реагират. Отново ги откачих и пробрах да почистя контактните части със спирт, но за съжаление проблемът остана. Пробрах да го рестартирам няколко пъти, но без никакъв успех. Моля, ако някой има идея как да се справя с проблема, нека да сподели. Благодаря на всички за отделеното ценно време и Весели Празници.
    PS: Windows 10
    PS: Моделът е Medion Akoya E2211T

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    68
    #2

    Отговор: Проблем с устройство 2 в 1

    Не е трябвало въобще да слагаш спирт, там по тия "повърхности", търкат се леко с гумичка и се доизчистват с микрофибърна кърпичка или клечка за уши. Кой знае какво е окъсило вече, за мен го ползвай докъто умре в тоя вид, не си заслужава да се хабят нерви, време и пари в него, това принципно е проблемна марка, не си взимай такова чудо отново, питай преди да купуваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мултифункционално устройство HP photosmart 3210 проблем
    От porko във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 05-02-15, 13:20
  2. Отговори: 9
    Последно: 15-08-11, 20:08
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-02-10, 19:05
  4. Проблем с мултифункционално устройство
    От obshtinska_mishka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 25-07-09, 23:30
  5. Проблем с Bluetooth устройство.
    От Freestyle във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-01-07, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе