Резултати от 1 до 10 от общо 10

скриване на комп...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    25
    #1

    скриване на комп...

    Извинявам се, че темата се повтаря донякъде с други, но имам следния проблем:

    Намерих си още един комп и смятам да го вържа в мрежа с моя за да може брат ми да спре да ме занимава с неговия Counter-Strike. Не искам да пускам Internet на втория комп а само да има връзка към LAN-мрежата на доставчика ми понеже CS сървъра е на един от компютрите им.

    Идеята ми е следната: Купувам си две LAN-карти едната за първия комп (става с 2 карти) другата за втория (понеже няма). Мрежата ни е със статични IP-та от вида 172.16.x.x.

    Може ли да се реализира тая идея без доставчика ми да разбере [:I] и какви настройки трябва де са направят на компютрите - първия е с WinXP втория с Win98 (понеже е слаба машина) ?




  2.  
     
  3. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #2

    скриване на комп...

    не мислиш ли, че е по-добре с рутер? Иначе комп-а трябва да ти е винаги включен и брат ти пак ще те тормози

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    25
    #3

    скриване на комп...

    Искам да го направя с възможно най-малко финансови средства

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #4

    скриване на комп...

    Смятам че идеята ти е удачна.Като пуснеш едно прокси на компютъра с 2-те карти и втория ще излиза пак с IP-то на първия

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    25
    #5

    скриване на комп...

    Как да пусна прокси [] ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #6

    скриване на комп...

    на практика, ти си шерваш конекцията - пък било то и за CS.



    CS прави до 4kb/s трафик (изходящ + входящ)



    най добре им се обади и ги питай, и те ще са против, понеже няма да могат да контролират КС ли ще се играе, или нет ще се пуска.



    обаче, аз установих, че никой не проверява дали си шерваш конекцията - поне докато не се генерира голям трафик.



    така, че не знам - но нищо не пречи да пробваш, пък може и да ги питаш и те да направят "изключение"...



    все пак нали няма да пускаш кабел извън границите на имота ??




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #7

    скриване на комп...

    Ако си от Бургас / Меден-Рудник и ползваш нета на тия кавали от 101 блок. аз са обаждах значи, ако имаш 2 компа у вас няма никакви проблеми, ама да сте комшии както в моя случай не дават, та само се обаждаш и казваш че имаш втори комп у вас и да ти прикарат нет и на него няма да имаш никакви проблеми. лично съм говорил със собственика на нета. 100% Гарант



    аре бягай са обаждай. Ако не си от Бс сори майна обади са и пак питай.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    25
    #8

    скриване на комп...

    Shakedown точно от тях вземам нет. Сега ще им се обадя да видим какво ще кажат. Мерси за инфото

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #9

    скриване на комп...

    Ако не успееш да се споразумееш с тях на комютъра с 2-те карти сложи едно прокси(wingate,winproxy,proxy plus). След окло 5 минути конфигуриране на проксито и настройка на Lan Settings на IE от страна на другия компютър си готов.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #10

    скриване на комп...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Смятам че идеята ти е удачна.Като пуснеш едно прокси на компютъра с 2-те карти и втория ще излиза пак с IP-то на първия



    <div align="right">Originally posted by Tashov - 12/05/2004 : 16:25:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    За игра на CS???

    Е ти уби всичко детско в мен. Като не разбирате поне не пишете глупости.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. скриване на файлове под DOS
    От sony2 във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 19-08-05, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе