Резултати от 1 до 8 от общо 8

Лек и функционален Prxoy Server?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #1

    Лек и функционален Prxoy Server?

    Кажете някой лек и функционален Proxy Server за Winboze.

    Най-важното което ми трябва е да може да пуска само определени IP-та, и да не товари много машината.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #2

    Лек и функционален Prxoy Server?

    WinRoute Pro 4.2.5 - ама точно тази версия, 5.х.х вече е доста голяма и тежка.

    WinRoute Pro 4.2.5 е под 1 MB, изключително лек и бърз, в режим NAT и proxy (но без кеширане) съм го пускал на 486/100 MHz със 16 MB RAM под Windows NT 4.0 Workstation и върви супер. С още малко RAM (примерно 8 МБ) и кеширането трябва да тръгне нотрмално.

    Има доста допълнителни функции - packet filtering, port mapping, DNS forwarder, DHCP server, mail forwarder, поддържа работа с адресни групи, може да ползва NT domain за user authentification и т.н.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Лек и функционален Prxoy Server?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Кажете някой лек и функционален Proxy Server за Winboze.

    Най-важното което ми трябва е да може да пуска само определени IP-та, и да не товари много машината.



    <div align="right">Originally posted by Zetle*-*01/06/2004*:* 11:07:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ccproxy v.6.x много добра програмка. Има само полезните и нужни функции, вкл. филтриране по МАС и/или IP.

  5. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #4

    Лек и функционален Prxoy Server?

    аз също гласувам за ccproxy-to. искам да добавя към поста на ру-бой че програмката е само 830К включително крака

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    Лек и функционален Prxoy Server?

    Ru мерси много.CC-то е точно това което ми трябваше.Върши ми чудесна работа.Имаш ли представа какви са му минимумите за машината ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    Лек и функционален Prxoy Server?

    SQUID

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Лек и функционален Prxoy Server?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ru мерси много.CC-то е точно това което ми трябваше.Върши ми чудесна работа.Имаш ли представа какви са му минимумите за машината ?



    <div align="right">Originally posted by Zetle*-*02/06/2004*:* 03:46:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Работи и на 486 със 16 RAM т.е. не натоварва машината.

    Гледам, че Ghost се е пошегувал със SQUID. Много смешно. Тази програма е почти невъзможно да бъде настроена. [:D][:D][:D]

  10. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #8

    Лек и функционален Prxoy Server?

    ами сепията има ли порт за уиндоус? относно настройката случва се понякога да тръгне така както искаш, но не много често:ПП

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Hisense MP800H - евтин и функционален
    От chilko във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 04-01-10, 11:56
  2. CS Server 1.6
    От zoro във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 04-08-05, 15:24
  3. web server, mail server
    От stefankos във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 17-07-03, 15:45
  4. WEB Server
    От afterburner във форум Мрежи
    Отговори: 16
    Последно: 08-09-02, 17:14
  5. FTP server??
    От ivanb във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 11-08-02, 23:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе