Резултати от 1 до 12 от общо 12

Как да си вкарам интернет????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    130
    #1

    Как да си вкарам интернет????

    Искам да вкарам интернет в Game club обаче по никакъв начин не става. Нито праз Wireless нито през LAN (аз мисля да направя). Едиствените начини са чрез наета линия, оптика и саталит. Но БТК дере кожи за наета линия. Та да си дойда на въпроса. Има ли някой доставчик който да предлага интернет през саталит през който да имам достъп до българските free-та както се наричат?10x предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Как да си вкарам интернет????

    Не ми се вярва да има връзка през сателит към BGPeering мрежата. Прегледай все пак основно тук: http://www.bgpeering.net/.

    Дай си точното местоположение и тогава хората от този форум, които се занимават с доставка на Интернет може би ще ти подскажат решение на проблема. Но това за сателита го забрави, защото апаратурата за двустранна връзка не е по всеки джоб.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    206
    #3

    Как да си вкарам интернет????

    Най-доре кажи от къде си ,за да ти отговоря според ситуацията...

    Ако си в София има хиляди начини,ако си извън нея има доста по-малко...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    130
    #4

    Как да си вкарам интернет????

    Аз се намирам в с.Железница което се намира в полите на Витоша. Хем съм в София хем не съм. Гадното село е в дупка, а пък къщатами е в още по-голяма дупка. С ADSL на БТК не става(както се изразиха "в селата не предлагаме"). През Wireless не става. Е поне от SIS bg оглеждаха и момчето каза че много трудно може да стане. Чудех се ако има прекарана оптика до Железница дали може да се наеме някое друго влакно или пък да си го купя, но не знам към кого да се обърна и кого да попитам. Ако имате предложения моля помагаите!!!!!!!!!!![:I]

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Как да си вкарам интернет????

    Мисля, че все пак решението е Wireless. Поразходи се в радиус 100м от къщата и се огледай с един бинокъл към София. Виж кои квартали и вилни зони виждаш. Качи се и на Плана и погледни и там. Може вече някой да е сложил антена. Може би ще се наложи да сложиш една точка на някой баир над селото и от там да го ретранслираш към теб. За оптиката за сега забрави. Даже и да има, трудно се наемат "тъмни" влакна. Абе няма начин да няма начин.[:D]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    130
    #6

    Как да си вкарам интернет????

    С момчето от СИС БГ обиколихме повечето места, но както той каза единствено чрез ретранслация може да стане и то много трудно. Лошото, е че от местата където се вижда София мойта къща не се вижда. Направо вече се побърках да мисля как ще стане. От free evro-то ни изпратиха двама техни дилъри обаче и те казаха че ще стане много трудно. Абе направо не знам.[V] Сигурно има начин да се вкара но ми трябва някой стабилен доставчик и като кажем, че ще го правим да го направим.

    А с оптиката нещата не са ми много ясни. Има прекарана оптика до Плана, до една космическа станция ама не знам към кого да се обърна, БТК или военните. Някъкви съвети???

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #7

    Как да си вкарам интернет????

    Ето ти една насока а като се поровиш ще си намериш и повече:



    Джей Джей Нет - Интернет през сателитна антена.

    Високоскоростен сателитен интернет до 2 мегабита/сек. за 15$/месец без ограничение на трафик и време. Всички видове сателитни платки за "Europe Online".


  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #8

    Как да си вкарам интернет????

    Ретранслацията пак е възможност..

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Как да си вкарам интернет????

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ето ти една насока а като се поровиш ще си намериш и повече:



    Джей Джей Нет - Интернет през сателитна антена.

    Високоскоростен сателитен интернет до 2 мегабита/сек. за 15$/месец без ограничение на трафик и време. Всички видове сателитни платки за "Europe Online".





    <div align="right">Originally posted by dash*-*07/09/2004*:* 16:58:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    @dash,

    Прочети пак поста на Djniki и виж дали това, което предлагаш въобще му върши работа. Обърни внимание на две ключови думи:

    ...в Game club... и ...достъп до българските free-та....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    130
    #10

    Как да си вкарам интернет????

    ОК DeathKnight обаче към кого да се обарна? Много доставчици много нещо.

    @dash цената е супер, но едва ли ще е това което търся. Но ще погледна. Мерси все пак![:D]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #11

    Как да си вкарам интернет????

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ОК DeathKnight обаче към кого да се обарна? Много доставчици много нещо.

    <div align="right">Originally posted by Djniki*-*07/09/2004*:* 19:53:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ми ако cisbg са ти казали, че става с ретранслатор(и) звънни на Алекс и му кажи, че си навитак. Само че той май нещо е болен тия дни и по добре да го изчакаш той да огледа, а не да ти праща някое от "момчетата"...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    130
    #12

    Как да си вкарам интернет????

    С Алек се срештахме и той огледа района ама не знам. Каза че можело да стане. Аз му казах че съм навитак и каза че ще ми се обади ама не знам. Някъкви други предложения?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интернет (Т)Груп - да нямаш интернет
    От Sletu във форум Черен списък
    Отговори: 19
    Последно: 14-11-09, 18:42
  2. Как да вкарам кода на Blaupunkt Lubeck CC22
    От zhelko във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-09, 22:15
  3. Мога ли да вкарам друга памет в SE k750
    От eror във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-08, 15:34
  4. Отговори: 2
    Последно: 09-03-06, 00:54
  5. Как да вкарам още суб. в ДВД
    От dimi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 08-01-05, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе