Резултати от 1 до 4 от общо 4

Как да вкарам още суб. в ДВД

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #1

    Как да вкарам още суб. в ДВД

    Имам готово ДВД с менюта,аудио и субтитри обаче няма бг. явно е правен за америка.Та въпроса ми е мога ли или как най-лесно д вкарам бг субтитри.Пробвах с една програма DVD LAB PRO нещо ми дава грешка та някой ако знае друг начин да каже пък ако може да се запази оригиналналната структора на диска още по хубаво.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #2

    Как да вкарам още суб. в ДВД

    Ако не си виждал ръководството за такава операция с DVD LAB PRO, виж това:http://www.videohelp.com/forum/viewtopic.php?t=219535

    Няма причина да не стане, освен ако не бъркаш ти нещо.



    Друго предложение: http://www.videohelp.com/forum/userguides/197950.php




  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #3

    Как да вкарам още суб. в ДВД

    Jenny първия начин го пробвах до 3 стъпка ,нямаше смисъл да продължавам защото се получи малко разминаване на субтитрите.Тази версиая на ДВДЛаб Про която имам я няма тази опция за която се казва ,че е препорачително да е включена ако филма не е на Пал с-ма,изтеглих и най-новата версия тя е триал ама е функционална 30 дена и в нея я няма.

    По втория начин :пробвах подобно но нещо пак не стана ще опитам пак и ще кайа какво съм направил.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #4

    Как да вкарам още суб. в ДВД

    стана до някъде по-първия начин ама сега трябва да намеря постоянно работеща версия на DVD-Lab Pro.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да вкарам кода на Blaupunkt Lubeck CC22
    От zhelko във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-09, 22:15
  2. Мога ли да вкарам друга памет в SE k750
    От eror във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-08, 15:34
  3. Отговори: 2
    Последно: 09-03-06, 00:54
  4. Как да си вкарам интернет????
    От Djniki във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 09-09-04, 15:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе