Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Проблем с Hit.bg

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #16

    Re:Проблем с Hit.bg

    дано да го оправят скоро,че ми е доста спешно. Впрочем получих и отговор от тяхна страна:

    "Привет,

    Извиняваме се създаденото неудобство, но временно имаме проблем с
    hit.bg. Нашите инженери работят по въпроса.

    Благодарим за Вашето търпение!

    Поздрави
    Мария Иванова
    Обслужване на клиенти
    HIT.BG "

    съобщението е от support@hit.bg и се вижда, че е пратено до много потребители. Поне отговориха!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #17

    Re:Проблем с Hit.bg

    Бря ... "нашите инженери" ...
    HIT ще кажеш, че е събрал цвета на инженерната мисъл ...
    15 инженера най малко имат там. И всички са се задълбочили над проблема. Като във филм за FBI.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #18

    Re:Проблем с Hit.bg

    тези "инженери" незнам до колко ги бива ама определено ме провалиха днес. Само в почивните дни имам възможност да update-вам.
    Да не говорим, че с интернет много хора си изкарват хляба, а този проблем си е своеобразно връщане назад.
    Дано да го оправят скоро и да не зачестява, че нещо много им се насъбра.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #19

    Re:Проблем с Hit.bg

    Цитат Първоначално публикувано от moreinfo
    тези "инженери" незнам до колко ги бива ама определено ме провалиха днес. С
    За толкова пари - толкоз, дето са рекли американците.
    При положение, че има хостинги под 2 лв на месец, чак ми е чудно какво се тръшкаш?

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #20

    Re:Проблем с Hit.bg

    Така си е, прав е Black Adder, не го пиша с някакъв яд или нещо друго. За без пари си работи прелестно хостингченцето.
    Въпроса е, че и на моя доставчик се чудя, като почнат с едни длъжности с едни определения на страницата си ... получавам комплекс за необразованост.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #21

    Re:Проблем с Hit.bg

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    За толкова пари - толкоз, дето са рекли американците.
    При положение, че има хостинги под 2 лв на месец, чак ми е чудно какво се тръшкаш?
    Като са се хванали на хорото, да го играят както трябва. Проблема на повечето фирми, а както виждам и на повечето хора в тази държава е, че се радват дори и като си плащат нещо да сработва...така сме научени просто, а ако не се "тръшкаш" - все така ще сме си с този вроден мързел

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #22

    Re:Проблем с Hit.bg

    Инженерите са по на 18 години и работят за по 120 лв на месец. Да не си се хващал и ти на тяхното хоро.
    А като си се хванал - ще играеш и рап и ръченица, няма да ривеш

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #23

    Re:Проблем с Hit.bg

    Хм, не те разбирам moreinfo ... ти перфектен ли си?!

    Google допускат слабости и изпитват затруднения в определени моменти, ти мърмориш за hit.bg
    Профилактика мръсна дума ли е за теб? Можеха така да ти отговорят.
    И никой няма да тръгне да се съобразява с теб, след като ти сам не си се подсигурил, а си оставил бизнес решение без алтернатива.
    Колкото и да е шаблонно, "на харизания кон, зъбите не се гледат".

    И ... "да го играят както трябва ...". Как трябва да се играе хорото, казва този който поръчва и плаща музиката. В случая не сме нито ти, нито аз.

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #24

    Re:Проблем с Hit.bg

    тук май нещо го обърнахме на заяждане аз за профилактика не съм спорил, то си е в реда на нещата...а относно "реването" всеки има право на мнение, този форум е затова и когато нещо не работи, особено при hit.bg което се случва доста често, си е за ядосване . А да се сравнява google с hit.bg е просто смешно и несериозно. Както и да е, hit-а вече работи и се успокойте - повече никой няма да реве и да се тръшка

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #25

    Re:Проблем с Hit.bg

    Не, разбрал си ме погрешно, не се заяждам.
    Но ми се струва странно да се сърдиш за нещо, което се случва. И на най добрите.
    И ... ако е платено, аз ще съм първия, който ще крякам заедно с тебе, даже по силно, ама ... така ... безплатно, без реклами ... трайкаме малко, пък ще се оправят.

    На data например FTP-to не знам откога не работи. И ме е яд, ама си мълча, чакам ги.

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1
    #26

    Re:Проблем с Hit.bg

    Здравейте
    Май хит.бг отново имат някакъв проблем с фтп-то. Когато се опитам да се свържа ми изписва Connection closed by remote host. И при Вас ли е така? Някой има ли си на идея защо е така?


  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #27

    Re:Проблем с Hit.bg

    В момента на поста ми аз нямам проблем. Всичко е наред с hit.bg.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе