Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

Проблем с Hit.bg

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    37
    #1

    Проблем с Hit.bg

    Хора имам проблем...от няколко дни не мога да си вляза в акаунта който е на Hit.bg Паролата и юзернейма са верни. Опитах със смяна на паролата -стана и получих е-мейл с новата. Въпреки всичко пак не мога да вляза???

    Изписва ми грешен юзер или парола.Някой от вас има ли същия проблем?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Проблем с Hit.bg

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Хора имам проблем...от няколко дни не мога да си вляза в акаунта който е на Hit.bg Паролата и юзернейма са верни. Опитах със смяна на паролата -стана и получих е-мейл с новата. Въпреки всичко пак не мога да вляза???

    Изписва ми грешен юзер или парола.Някой от вас има ли същия проблем?



    <div align="right">Originally posted by vaskoni-art - 21/09/2004 : 09:25:57</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Мисля, че имат някакъв проблем със сървърите, но ще го оправят. Опитай да влезеш в акаунта си с друг браузер. При мен така се получи.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Проблем с Hit.bg

    При мен в момента върви нормално. С IE 6.0.2900.2096 влизам в акаунта без да ми дава някаква грешка.



    //Добавено:

    Провери си настройките на "кукитата" - за тази страница трябва да са разрешени.

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #4

    Проблем с Hit.bg

    При мен всичко е наред.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    37
    #5

    Проблем с Hit.bg

    Не, не става...какво ли не опитах но...не ще да ме пусне и това си е. Писах им и две писма но никой не си прави труда да отговори и да види проблема

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Проблем с Hit.bg

    На какъв протокол се опитваш да влезеш http или ftp? С коя програма (приложение)? Имаш ли някакви проксита или firewall -и?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #7

    Проблем с Hit.bg

    И аз имам същия прблем нито с Опера, нито с ИЕ, се ми дава греше юзернейм или пассуорд, чак след 5-6-ят път се логвам, ам само някои път.

    Windows XP SP2

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #8

    Проблем с Hit.bg

    @Vaskoni-art



    Същият проблем. Сега ще ти кажа аз как го решавам, противно е на всякаква логика и може дори да ти е смешно, но опитай:



    1. Когато ти се появи формата за логване, изчакай няколко секунди (около 10-15) и едва тогава я попълни!



    2. Попълни си паролата... бавно!



    3. Напиши си паролата първо в някой текстов редактор (напр. Notepad), после "copy & paste" в полето "password" за логване.



    Успех!




  11. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #9

    Проблем с Hit.bg

    <font color="red">SmartFTP</font id="red"> и си решаваш проблема с изискванията им за браузер, кукита и тем подобни.



    Download: 5.6 MB

    http://doommasterdownload.hit.bg/SFTPFull_v10976.exe



    Интерфейс на български: 222 K

    http://www.smartftp.com/localization...cts/bulgarian/



    Родих се, откак използвам тази програма.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #10

    Проблем с Hit.bg

    Да ви кажа и аз имам същия проблем. След 3-4 опит мога да вляза. С всеки браузър при мене ставаше така.

    Проблемът се дължи може би на това че преди месец може би ХИТ.БГ претърпя сериозен срив като доста голяма част от информацията беше изгубена. При положение че информацията се триплира(записва оше два пъти)шанса да се срине цялата система и точно 0.01%! Всеки с късмета си.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    37
    #11

    Проблем с Hit.bg

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@Vaskoni-art



    Същият проблем. Сега ще ти кажа аз как го решавам, противно е на всякаква логика и може дори да ти е смешно, но опитай:



    1. Когато ти се появи формата за логване, изчакай няколко секунди (около 10-15) и едва тогава я попълни!



    2. Попълни си паролата... бавно!



    3. Напиши си паролата първо в някой текстов редактор (напр. Notepad), после "copy & paste" в полето "password" за логване.



    Успех!







    <div align="right">Originally posted by IvO_tm - 22/09/2004 : 00:18:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Пак не стана... Ще полудея!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #12

    Проблем с Hit.bg

    @Vaskoni-art



    Незнам защо е така при теб, но при мен след някой-друг опит се получава... Бъди търпелив и пробвай отново (по няколко пъти), особено т.3 :-)




  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    37
    #13

    Проблем с Hit.bg

    Опитвах по 100 пъти...не става , но най-чудното е че при промяна на паролата ми приема текущата и става промяната. Когато обаче опитам с новата пак ми изписва същото...невалиден юзер или парола ?

    Аз използвам Мозила но и с Интернет експлоръра пак не става...а навсякъде другаде се логвам без проблеми

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #14

    Re:Проблем с Hit.bg

    Здравейте , и аз имам същият проблем с hit-а. Гледам че коментарите са от 2004 и незнам дали сега някой ще се включи, но ако все пак имате същият проблем помогнете. Абсолютно същият: не ме пуска да се логна с паролата,
    която си използвам винаги /до снощи/ и юзер нейм-а, дори се опитах да ги сменя и само ми потвърждават, че
    паролата е сменена но аз пак немога да влезна. Освен това никой от hit-а не ми
    отговаря на e-mail-ите относно този проблем. Ако можете ми помогнете, какъвто и да е съвет е добре
    дошъл защото ми е доста спешно.

  18. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #15

    Re:Проблем с Hit.bg

    Имат проблем. И с мен е така, ще изчакаме.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе