Резултати от 1 до 5 от общо 5

Po Burz Internet v Lan Mrejite s Proxy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    19
    #1

    Po Burz Internet v Lan Mrejite s Proxy

    Zdraveite Imam edna ideq za oveli4avane na Internet vruskata v Lokalnite mreji s pomo6ta na Proxy-ta no ne znam dali moje da se realizira.

    Ideqta e slednata v Lan-a vseki si ka4va proxy koeto se nastroiva taka 4e da spodelq vruskata (kogato ne se polzva) s drugi potrebiteli Po tozi na4in kolkoto pove4e Proxita ima i po malko hora v momenta polzvat Net Vruskata tolko puti 6te ti se vdigne

    No Neznam kak trqbva da se nastroi Proxyto za da Ima Prioritet na tvoita si vruska pred tazi na drugite

    I kak da se Mixira Vruskata ot razli4nite proxita

    Ne znam dali Moje da se polzvat ot edin Brauser pove4e ot edno proxy

    Po tozi na4in prosto Celiq kapacitet na vruskata ot dostav4ika kum Lan-a 6te se polzva po optimalno za6toto kogato edni potrebiteli ne si polzvat neta toi 6te se raspredelq na drugite



    Ako nqkoi moje da mi pomogne da dorazviem ideqta 6te sum mu mnogo blagodaren




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #2

    Po Burz Internet v Lan Mrejite s Proxy

    Ne znam da e vazmozhno da zadadesh na nqkoj browser da polzva nqkolko proxy-ta. Mozhesh da zadadesh na proxy-to da polzva drugi proxy-ta (Parents i/ili Neighbours). Mozhesh da opredelish i prioriteta, po-kojto da gi polzva.



    Predpolagam, 4e ako tova se realizira, efektut shte e otricatelen.

    Vsi4ki proxyta kato po4nat da si razmenqt paketi shte floodqt bezpolezno mrezhata.




  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Po Burz Internet v Lan Mrejite s Proxy

    1.Това може да се реализира само ако сам си напишеш браузера...

    2. Винаги се намира някой който ползва мрежата много повече от другите и работата се скапва. :

    [^]

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    Po Burz Internet v Lan Mrejite s Proxy

    Според мен е безсмислено и НЕприложимо практически.

    Предполагам че има начин "Пингвина" да се настрой така че да раздава приоритетно и да ограничава при определено натоварване, нещо като термо реле, така да се каже.При по-висока температура (натоварване) да намалява температурата (скоростта) до необходимата за нормална работа.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #5

    Po Burz Internet v Lan Mrejite s Proxy

    Такаам. Излъгах. Без да искам.

    Има начин да се накaра browser да ползва няколко proxy srv, но съвсем съм изключил за този метод, защото с конфигурация на browser-и не се занимавам от доста време (форсирам ги да ползват transparent proxy, когато е необходимо).



    Разговор с etg ме накара да се плесна по челото и да превключа. Метода е много прост - пише се скрипт, в който се дефинират рroxy сървърите, които клиента да ползва, както и правилатa, по които да ги ползва. Пътят до този скрипт се записва в browser-a. (IE>>Tools>>Options>>Connection>>Proxy>>Use automatic configuration script)



    Относно синтакса на този скрипт - просто JavaScript.

    Документация: http://wp.netscape.com/eng/mozilla/2...roxy-live.html



    Ако някой намира този пост за полезен, да благодари на etg.

    Ако някой има нещо против - да се обръща към мен. ;-ррррр












Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. prodavam SC & APC konektori za burz Splice
    От denisss във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-13, 20:48
  2. chrome - internet explorer proxy
    От get във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 06-04-12, 12:01
  3. Proxy за зле-та
    От MrMyr във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-07, 15:58
  4. WinXP burz network browsing
    От ParaNormaleN във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-03, 10:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе