Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с мрежов принтер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с мрежов принтер

    Имам проблем с мрежов принтер, инсталиран на win98. Принтера е шернат с парола и WinXP не може да принтира. Вижда го, но казва, че има проблем - или не е включен, или ... и т.н. Като махна паролата няма проблем, само че ми трябва с парола. Ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен [:D]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Проблем с мрежов принтер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам проблем с мрежов принтер, инсталиран на win98. Принтера е шернат с парола и WinXP не може да принтира. Вижда го, но казва, че има проблем - или не е включен, или ... и т.н. Като махна паролата няма проблем, само че ми трябва с парола. Ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен [:D]



    <div align="right">Originally posted by fuchs - 27/12/2004 : 08:25:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Парола може и е допустимо да се слага само на мрежов принтер под Win 98/ME, под Win ХР такава опция не съществува в нормалния случай, освен ако не става дума за тясно специализиран драйвер за принтер.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    4
    #3

    Проблем с мрежов принтер

    А може ли да се направи нещо без такъв драйвър, т.е. да се сложи парола на гадния принтер? Не намерих никакъв специален софтуер за XP, който да дава възможност за слагане на парола. Принтера е HP 5L.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    Проблем с мрежов принтер

    Pod Xp ima6 otpion da dava6 Permisions koi da polzva printera



    Smeni opciayata "Simple Sharing" i si sloji userite koito iska6 da go polzvat

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    4
    #5

    Проблем с мрежов принтер

    би било хубаво, само 4е принтера е инсталиран на машина с 98, който няма такива екстри. единствения начин е да се шерне с парола(доколкото аз знам) само че като има парола XP-то не иска да принтира

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #6

    Проблем с мрежов принтер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">би било хубаво, само 4е принтера е инсталиран на машина с 98, който няма такива екстри. единствения начин е да се шерне с парола(доколкото аз знам) само че като има парола XP-то не иска да принтира



    <div align="right">Originally posted by fuchs*-*30/12/2004*:* 21:14:46</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ami premesti go na ma6ina s XP ili ne mu slagai parola na 98 a mu pusni pouserno sharvane pod 98 (samo ako 98 se logva v domain!)

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам нов мрежов лазерен принтер 400 лв.
    От BAlexandrov във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 14-03-12, 08:19
  2. Пускане на мрежов принтер под DOS
    От badboy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 17-03-09, 10:06
  3. Инсталиране на мрежов принтер-как?
    От slave във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 22-06-08, 01:18
  4. разпознаване на мрежов принтер
    От antons във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 24-06-06, 13:57
  5. Програма за мрежов принтер!?
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-04-03, 18:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе