Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Да станеш доставчик на интернет.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #16

    Да станеш доставчик на интернет.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">оЗначи при мен има два доставчика на нет но са под всякаква критика 8кб в най-добрият случай.Мисля си да си направя едно яко сърърче с 600 Гб музика и филми пускам им по 10к международен и 1 мб към сървъра и са супер доволни клиентите ми повече не им трябва нет мисля да взимам от бтк.И не съм сам с едно приятелче което има зала смятаме да го правим и по нататъка ако имаме повече потребители ще мислим за някакъв по добър нет.

    Като за начало ще се крепим на неговата зала щото плаща баснословни цени за супер скапан нет.

    Аз до колкото съм разбрал ми трябват следните неща.

    1. Сървър под линикс който да ми играе ролята на рутер да ми разпределя нета.

    2.Няколко антени и няколко суича.

    Кабели и други работи според мен са дребни разходи и не съм ги писал ако има още работи за купуване някой ако може да допълни списъка.

    Пил съм 5 бири[:P]



    <div align="right">Originally posted by lorddred - 23/04/2005 : 01:29:57</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    пич съвет от мен не го прави това ако не искаш да влезнеш с мнго кинти назад, тия скорости които ги мислиш бтк не ги продава като цени на квартален лан, а на мнооогооо мазни. Отвори една лафка ще искараш мнгоо повече или поне няма да влезеш

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #17

    Да станеш доставчик на интернет.

    Edin_Lud точно по начина които описа едни момчета вече 3 та година смучат кам 200 и повече усера , макар че връзката им прекъва поне по 50 пъти за 24часа говорим за 5-6 к и ограничение 500мб [][][] споко не сам правил грешката да се въжа кам тях но доста се излагаха по лантернета

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #18

    Да станеш доставчик на интернет.

    Мда има наистина един момент в който при надхвърляне на определен брой клиенти трябва или да спреш до там или да приготвиш яката пачка. Щото вече ще трабва да се мисли за акаунтинги и други глупости, което ххич не е лесна работа ;-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. търси се нов интернет доставчик
    От panteroid във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-15, 16:25
  2. Интернет доставчик
    От vanio_93 във форум Технологии
    Отговори: 15
    Последно: 29-09-12, 18:20
  3. Въпрос за интернет доставчик
    От cipollini във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 18-03-11, 14:02
  4. Относно интернет доставчик
    От sssaaa във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 14-09-10, 17:59
  5. интернет доставчик
    От ilhanbg във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 30-08-05, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе