Резултати от 1 до 6 от общо 6

нужда от помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    3
    #1

    нужда от помощ

    Здравейте,

    Незнам дали моита статия е за тук или за hack & crack,но най искрено се надявам да ми помогнете.От близо една година живея в Англия и имам 512 , Broadband connection.Миналата седмица четох в TIMES че са хванали 23-ма който свалят нелегално музика,и те отиват на съд.сащо така BPI (British phonographic industry) ще потарси ИП адресите от всички интернет доставчици с най много dawnload and Upload.

    Моята молба е следната.

    Какво трябва да направя за да стана невидим за доставчика и въобще вазмножно лие???

    да смена ИП-то или МАК адреса или да направя накакво прокси(и ако е така кое точно - socks,http,cgi)

    Намерих някаква програма GetAnonymous.Professional,мога ли да направя нещо с нея или.......

    Ако някои от вас може да ми даде пална информация какво трябва да направя и как да го направя(4е несам много наясно ще му бада много благодарен.

    благодаряви предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    нужда от помощ

    Use public proxy

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #3

    нужда от помощ

    Никакво прокси няма да ти помогне, не можеш да станеш невидим за доставчика си. Все едно да искаш да станеш невидим за електрическата компания - да не знаят колко ток си изхарчил...

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #4

    нужда от помощ

    А как точно свяляш музика ? Защо мислиш, че доставчика може да различи свалянето на музика от свалянето на нещо друго ?

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #5

    нужда от помощ

    Решението е просто: спираш да сваляш. :-) Това, че си в Англия нали не означава, че си скъсал отношенията с БГ, сигурно си идваш от време на време.Помолваш някой твой верен приятел да ти натъпче един например 160гб диск с всичкото МП3 де щото свари по българските фрийта и да ти го прати....повярвай ми....на 160гб можеш да имаш всичко де щото е издавано някога ...при средна мп3-ка от 5мб прави само 32000 песновки или средно 2666 албума...)

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    нужда от помощ

    Ghost surf 2005

    http://www.samsclub.com/eclub/main_s...42044%3A907343

    --------------

    Steganos Internet Anonym Pro™ 7

    http://www.steganos.com/?product=SIA...layout=web2005

    ------

    Eдна подробност, не е възможно, а не е и нужно да ставаш невидим за твоя ISP. Нужно ти е само това, което ти препоръчах по-горе, за да можеш да си сваляш анонимно, каквото пожелаеш, но обикновенно е за сметка на скоростта. Може да стане и чрез socks, но това е друга тема, koято ще засегна в раздел "Hack & crack", когато имам време и желание. Ииии... умната. []

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нужда от помощ!
    От J0nY във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 24-04-14, 17:30
  2. Нужда от помощ.
    От Aleksandars във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 18-08-13, 12:01
  3. Нужда от помощ
    От kirilk във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 12-11-12, 15:07
  4. Нужда от помощ
    От karaul във форум Други начини за отопление
    Отговори: 25
    Последно: 11-06-11, 12:36
  5. Имам нужда от помощ-МР 4
    От mar4ela във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-11, 20:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе