Резултати от 1 до 11 от общо 11

Нужда от интернет,моля помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    3
    #1

    Нужда от интернет,моля помогнете

    Здравейте на всички от Англия,

    Имам следния проблям който най искрено се надявам да ми помогнете.работя в хотел през ноща,и нощите са доста скучни и далги Интернета ни е забранен,бяха сложили парола на ИЕ но аз намерих на4ин как да влизам,да но някой ме е натопил и сега момчето дето се разправя с компютрите е направил нещо което не мога да се отворя,Системата е с 6 пс-та,с броадбенд и рутер (за който за сажаление намам достап до тях) опитвах как жо ли не но и немойах да получа никакв достап дори и AVG - антивируса не може да се ъпдейтва,написах на CMD ipconfig/all

    и най интересното е че не ми излизаше DHCP server и alternate DNS server.

    Мислите ли 4е нещо общо имат те и как мога да се справя

    с това нещо.

    Сащо като се стартита уиндоса,има 3 вариянта от който имам достап замо до единия,за другите два незнам паролите,милсех си за save mode дали ще имам пален достап,а????

    какво ще кажета за %windir%\system32\gpedit.msc от тук мога ли да променя нещо

    Ще ви бада много благодарен ако ме посаветвате нещо какво да направя или какав софт.да използвам

    благодаря ви предварително и поздравина вси4ки






  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    Нужда от интернет,моля помогнете

    Опитай с Knoppix, леснa и удобна линукс дистрибуция, която се зарежда от CD

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #3

    Нужда от интернет,моля помогнете

    ... и можеш да опиташ и DSL (Damn Samll Linux) - 50MB live дистрибуция, създаден да се събира върху CD-R с размерите на кредитна карта!

    И разбира се, това и горното предложение са валидни, ако е разрешено зареждането от CD и то да е преди това от харда... Малко вероятно, но знае ли човек... []

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Нужда от интернет,моля помогнете

    За да се преборим успешно с проблема, трябва да знаем с какво точно се борим. Затова на първо време нека се опитаме да разберем на какво ниво е ограничението. Дали е на ниво компютър или юзер. Постоянно ли действа ограничението или само ти като се логнеш или само когато си вечер. Въобще има ли момент когато на този компютър има интернет? Виждаш ли другите компютри в тази мрежа, те имат ли интернет? Какви са настройките на мрежата - статични или автоматично от DHCP се раздават IP адресите? Дай колкото е възможно повече информация!

    Какво е броадбенд - може и да го знам но не с това име.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #5

    Нужда от интернет,моля помогнете

    @ Pat

    броадбенд - (oт broadband) ще рече широколентова услуга. В България такава е ADSL услугата на БТК.

    A иначе съм съгласен с теб, че за дистанционното помагане при решаване на проблем често се разполага с по-малко от необходимата информация...[]

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Нужда от интернет,моля помогнете

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@ Pat

    броадбенд - (oт broadband) ще рече широколентова услуга. В България такава е ADSL услугата на БТК.

    A иначе съм съгласен с теб, че за дистанционното помагане при решаване на проблем често се разполага с по-малко от необходимата информация...[]



    <div align="right">Originally posted by emos*-*03/06/2005*:* 13:58:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ясно! Благодаря emos! []

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #7

    Нужда от интернет,моля помогнете

    //офф



    Чета тук и си мисля...boko29 мислил ли си върху варианта да успееш да "излъжеш" системата и следващата ти тема тук да е "Търся работа в Англия" ? Не ми се вярва там да толерират българския Гений на тарикатлъка

    no offence



    //офф

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Нужда от интернет,моля помогнете

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">//офф



    Чета тук и си мисля...boko29 мислил ли си върху варианта да успееш да "излъжеш" системата и следващата ти тема тук да е "Търся работа в Англия" ? Не ми се вярва там да толерират българския Гений на тарикатлъка

    no offence



    //офф



    <div align="right">Originally posted by Edin_Lud*-*03/06/2005*:* 14:49:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз пък се сещам за друго: [8D]

    "Нахрани бедния, пък не го питай къде ще сере"

    Не искам да обиждам никого... просто така ми дойде наум....[]

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    3
    #9

    Нужда от интернет,моля помогнете

    Здравйте отново и благодаря на всички за отговора

    Всички компютри са с по три юзера,и аз имам достап само до ограниечения юзер,за другите прото не знам паролата,ограни4ението е по всяко време,виждам вси4ки копютри в тази мрежа,тези които са на рецепцията не мога да вляза в нета за другите нямам достап до тях.Натсройките са стати4ни.

    еми това е мерси на всички и поздрави на Бг




  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #10

    Re: Нужда от интернет,моля помогнете

    след като веднъж си намерил начин да ги излъжеш, сигурно пак ще намериш... но не забравяй, че пак могат да те хванат...

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re: Нужда от интернет,моля помогнете

    usera, темата е отпреди 3 месеца, приключена е с решаване на проблема и няма нужда от отварянето й, освен ако няма да се каже нещо, което е от изключителна важност

    благодаря ти за разбирането и съобразяването с това занапред

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля помогнете!
    От Rusi във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-14, 19:01
  2. моля помогнете!!!
    От neizvesten33 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 11-09-09, 12:43
  3. помогнете моля
    От pesah във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 29-12-06, 17:39
  4. моля помогнете!
    От donda във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 38
    Последно: 11-10-06, 01:29
  5. ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ
    От mumiata във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 31-08-03, 18:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе