Резултати от 1 до 14 от общо 14

Солидна фирма за компютри - Варна?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #1

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    Може ли да препоръчате?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    да мога - моята



    за какво става дума

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">да мога - моята



    за какво става дума



    <div align="right">Originally posted by Mr.TECHNO*-*17/06/2005*:* 1412</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    А стига бе ти се майтапиш май? Два пъти ти писах на РМ за закупуване на служебен комп и си траеш.Мога да отида в всяка фирма, но все пак съм лоялен на Сетком да се облажи някой от форума.Само Кайсо ми отговори /бях го нарочил не знам защо , че се занимава с комп./

    Явно мистъра е на Балкан. Весело изкарване от тези които им се налага да поработят.

  5. silverfox
    Guest
    #4

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    @kris11 - Наздраве!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    Kаgami са точни. За другите Варненски фирми имам много малко впечатления да давам меродавна оценка.



    пп. Бягайте далеч от Лидер

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #6

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Kаgami са точни. За другите Варненски фирми имам много малко впечатления да давам меродавна оценка.



    пп. Бягайте далеч от Лидер



    <div align="right">Originally posted by Zygot*-*19/06/2005*:* 13:55:45</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ЕДно голямо благодаря.Бях се понасочил към тях, но тези които бяха на ул.Битоля вече не са към Лидер.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #7

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    ЕДно голямо благодаря.Бях се понасочил към тях, но тези които бяха на ул.Битоля вече не са към Лидер.



    <div align="right">Originally posted by kris11 - 19/06/2005 : 22:01:48</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ако искаш евтина стока купувай от РИГ (ЖАР компютърс) зад пощата въпреки ,че е една от най-хулените фирми пак е по-добре от Лидер !



    След дълги разлишления стигнах[:D] до следния извод (ако греша поправете ме моля):

    1. евтино (без ддс) "без гаранция" -РИГ (ЖАР компютърс)

    2. Кагами прилични цени -с добър сервиз

    3. Интегрирани Компютърни Системи ICS - безумни цени!!! никога от тях [8D] -приятел петъка си купи от тях 256рам за 55лв. а в Жар е 37-8лв. [}]



    Предпочитам да купя от Риг (без ддс) или от D&G (с ддс) отколкото да отида в компютър офис и да ми всемат 10% "тяхно си" ддс !! (м/у другото фирмата е добра.

    Осъзнавам ,че във Варна има още много знайни и незнайни фирми ,но за съжаление опита ми е толкова [^] -дано съм бил полезен без да подвеждам !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    Kris11

    ако наистина ти е толкова спешно - имаш ми GSM-a

    можеше още в петък да ми пишеш

    Събота и неделя съм в почивка и съм 100 % офф лайн.

    ако е на зор - дрънкаш и ти отговарям.



    Всички фирми които са ти посочили са добри - спор няма , но с подръжката не съм съгласен. Особено Кагами - не ми прави чест четака казвам за колеги - но е истина, и го казвам само за да те предпазя

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #9

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    Поръчах си видеокарта във фирмата дето беше на Битоля 27 или нещо от рода. Сега е преместена. Знаете ли дали е Лидер или нещо друго.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #10

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Поръчах си видеокарта във фирмата дето беше на Битоля 27 или нещо от рода. Сега е преместена. Знаете ли дали е Лидер или нещо друго.



    <div align="right">Originally posted by universum*-*20/06/2005*:* 10:20:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не е Лидер със сигурност защото говорих с офиса в софия..Новият им предтсавител е на ул.Скобелев 50 тел 606543 -"Инекс"

    Тази фирма която беше на ул.Битоля сега е на ул.Бр.Бъкстон в нова кооперация отляво като отиваш към Левски.Гледай внимателно няма табела.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #11

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Kris11

    ако наистина ти е толкова спешно - имаш ми GSM-a

    можеше още в петък да ми пишеш

    Събота и неделя съм в почивка и съм 100 % офф лайн.

    ако е на зор - дрънкаш и ти отговарям.



    Всички фирми които са ти посочили са добри - спор няма , но с подръжката не съм съгласен. Особено Кагами - не ми прави чест четака казвам за колеги - но е истина, и го казвам само за да те предпазя



    <div align="right">Originally posted by Mr.TECHNO*-*20/06/2005*:* 10:05:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ОК благодаря писах ти на ПМ когато имаш време пиши.А и дай адрес да намина. На мен яйцето не ми е опряло още - имам други грижи .

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #12

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    след дълги разлишления стигнах[:D] до следния извод (ако греша

    поправете ме моля):

    1. евтино (без ддс) "без гаранция" -РИГ (ЖАР компютърс)

    <div align="right">Originally posted by Zygot*-*20/06/2005*:* 00:31:57</div id="right">

    [/quote]

    О имат и с гаранция и с ДДС .Оттам си взех с 5 год.гаранция 256МБ тово мозъче Кингмакс.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #13

    Солидна фирма за компютри - Варна?

    Аз лично купувам от СД Офис Оборудване - вече седем години - е имам някои забележки, но поне бързо се оправят като има проблем. Нямя проблеми с гараниции и др. такива глупости - Никога не ми се е налагало да споря с тях. Дори при цял изгорял комп. (поради дефектно захранване веднъж ми изгоря всичко - дъно, диск, СД, флопи) се държат мъжки. Пъшкат, но признават гаранцията. Смениха си всичко, както му е реда.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    130
    #14

    Re: Солидна фирма за компютри - Варна?

    За солидна фирма във Варна мога да ви препоръчам Фейп (http://www.feip.biz) - готини момчета са а и доставката им е доста бързо - капарирах 200GB HDD Seagate в сряда след обед и в петък сутрин беше пристигнал! Нямам думи а и май най-евтинко продават във Варна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ в избора на фирма за климатици Варна
    От gotiiin във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 137
    Последно: 20-05-23, 08:10
  2. Препоръчайте фирма за дограма. Варна
    От Zygot във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 11
    Последно: 13-09-15, 18:20
  3. Отговори: 3
    Последно: 15-11-12, 13:43
  4. Отговори: 0
    Последно: 21-09-12, 16:41
  5. Варна - препоръчайте ми фирма
    От jester във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 5
    Последно: 15-12-10, 16:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе