Резултати от 1 до 4 от общо 4

Wireless i-net?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #1

    Wireless i-net?

    Parovo se izvinqvam za latinizata, no sam v pc v LA i nqmam vazmojnost da sloja BG podredba;(

    Sega kam vaprosa, na koito do sega nikoi ne uspq da mi otgovori

    Vzeh si wireless card - Wireless-G Notebook Adapter WPC54G - V2 (http://linksys.com/products/product....id=36&prid=642)

    Vaprosat mi e kakva anetna trbqva da vzema, za da moga da napravq vrazka sas access ponit-a mi, koito e na 150-na metra ot men, po patq ima 1 kashta i moje bi 2-3 darveta. Strashno shte sam blagodaren ako nqkoi e imal opit s podobni neshta i me prosvetli po vaprosa.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #2

    Wireless i-net?

    Здрасти слагаш ето тази антенка http://www.linksys.com/products/prod...id=38&prid=643 покриеш това разстояние.

    Дърветата не са особен проблем като цяло но къщата може да дръпне доста от сигнала но все пак трябва да се пробва за да се види дали е така.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #3

    Wireless i-net?

    Mersi za otgovora, iskam da dopalnq (ako tova ima zna4enie) 4e access point-a mi e sas Linksys WAP54G ili WRT54G router - ne sam mnogo siguren, a az imam na razpolojenie osven Linksys WPC54G i Linksys WUSB54G. (Tuk vaznika i vtoriqt vapros, koq karta e po dobra ot dvete?) A ina4e tazi antena koqto mi predlagash kade i kak se slaga? Blagodarq za otgovora.




  5. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #4

    Wireless i-net?

    Антената се слага на мястото на стандартната такава с която си върви рутера.Желателно е ако можеш да я монтираш извън къщата за да няма загуба на мощност, но ако не можеш пробвай дали дали ще се конектнат двете устройства така.Ако монтираш антената извън къщата е желателно да си пуснеш MAC filtering-a на АР-то .

    Относно картите не може да се каже твърдо тази е по добра от другата.Според мен са еквивалентни и не би трябвало да има разлика.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 12:33
  2. Продавам Belkin Wireless G Router plus wireless usb adapter
    От gamani във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-10, 15:53
  3. wireless help
    От armani` във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-06, 14:40
  4. Wireless ot bol.bg
    От mitak във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 10-07-02, 10:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе