Резултати от 1 до 6 от общо 6

wireless help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    81
    #1

    wireless help

    Проблема ми е следния: преинсталирах си ПС-то и сега незнам каде да си въведа настроиките за wireless интернет.Каде по точно да си въведа паролата дадена ми от доставчика и SSID.Доставчика ми каза че може да доиде чак в понеделник да ми направи настроиките.ако някои знае как става да помогне.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: wireless help

    Надявам се, че ще откриеш нужната ти информация тук:
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,24694.0.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    81
    #3

    Re: wireless help

    не ништо от там не ми помага,аз имам една парола дадена ми от доставчика и незнам каде да я напиша.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: wireless help

    Аз те насочих къде да търсиш като ти позволих да проявиш малко творчество, ама уви

    От софтуера, който идва с безжичната карта, там където се задава вида на мрежата, когато зададеш Ad-Hoc се появява/има поле SSID, а в Security се пише паролата. Тъй като не даваш никаква информация и ни оставяш да гадаем ти казвам как стоят нещата при моя Belkin, вероятно е аналогично и за другите модели/марки карти...

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re: wireless help

    Няма да завада Ad-Hoc. Не го обърквай.
    Иначе там някъде има после за парола и ssid. Трябва да си създаде профил с настройките. Но от де знам какъв софтуер за настройка позлва. Ако позлва настройките на win-xp само там мога да кажа какво да прави. Иначе аз не препоръвам да сле ползва win-a за натрсойка ако има допълнителен софтуер затова. Винаго с win-a е по трудно особено за хо0ра които неразбира, а както се вижда човека идея си няма. Даже май незнае и какво е криптирането. САмо си знае че имал някаква парола.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    81
    #6

    Re: wireless help

    нямам никакъв софтуер освен този на ХП-то.значи създавам си нов профил и добавям SSID и после има едно место на което пише network key, опитах в него да напиша паролата която ми е от букви,но там ми дава 4е нестава.и аз незнам какво ми е криптирането.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 11:33
  2. Продавам Belkin Wireless G Router plus wireless usb adapter
    От gamani във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-10, 14:53
  3. Wireless i-net?
    От FIFA във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 27-06-05, 08:13
  4. Wireless ot bol.bg
    От mitak във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 10-07-02, 09:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе