Резултати от 1 до 4 от общо 4

много пц-та с нет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1
    #1

    много пц-та с нет

    значи като имам едно пц(сървър) с интернет ...да речеме 30кб/сек. и имам други 10 пцта и искам да дам нет на тях от сървъра обаче примерно като тегли 2-ро връската му е 30кб/сек ама като започне да тегли и 5то пц връската става по бавна... 15кб примерно. та вапросът ми е как връската да не ослабва ...а на всички пцта да е 30кб/сек независимо колко пцта свалят в момента.... ????

    *връзка - се пише

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: много пц-та с нет

    Май беше в първи клас, като смятахме така: "Едно детенце иска да има 30 топчета. И още 9 деца искат всяко да има 30 топчета. Колко топчета трябва да има в чувала на Дядо Мраз?" И като сметнех 300точета, другарката ме похвалваше...
    Виж, младежо, философският камък (оня, дето прави от оловото злато) още не е измислен/намерен. Ти искаш точно това, което аз поне не виждам как да стане - на всяко от 9-те РС-та да им дадеш такъв канал, какъвто има сървъра! Единствения начин да имамиш клиентите е, ако ги задължиш да използват GetRight - графиката му на трафика е с толкова голяма инерционност, че ако за 1 сек подаваш 30к на РС 1, след това 1 сек подаваш 30к на РС 2 и т.н, на 11 сек. подаваш 30к на РС 1, то техните графики ще показват 30к. Но няма как да получат реални 30к, ако входящия в сървъра канал не е 300к (10*30)!
    Успех!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #3

    Re: много пц-та с нет

    Цитат Първоначално публикувано от s0nic
    значи като имам едно пц(сървър) с интернет ...да речеме 30кб/сек. и имам други 10 пцта и искам да дам нет на тях от сървъра обаче примерно като тегли 2-ро връската му е 30кб/сек ама като започне да тегли и 5то пц връската става по бавна... 15кб примерно. та вапросът ми е как връската да не ослабва ...а на всички пцта да е 30кб/сек независимо колко пцта свалят в момента.... ????

    *връзка - се пише
    Много просто - купуваш си от доставчика 300 кб/сек.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #4

    Re: много пц-та с нет

    Цитат Първоначално публикувано от s0nic
    значи като имам едно пц(сървър) с интернет ...да речеме 30кб/сек. и имам други 10 пцта и искам да дам нет на тях от сървъра обаче примерно като тегли 2-ро връската му е 30кб/сек ама като започне да тегли и 5то пц връската става по бавна... 15кб примерно. та вапросът ми е как връската да не ослабва ...а на всички пцта да е 30кб/сек независимо колко пцта свалят в момента.... ????

    *връзка - се пише
    Като разбереш как става номера звънни ми - ще го изтъргуваме мноооого скъпо*

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Много евтин vs. много скъп - моля за мнение
    От totopz във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 31
    Последно: 08-11-08, 19:42
  2. Много проста и много гадна редичка (междинка)
    От dedis във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 19-05-07, 12:15
  3. Много много странен проблем с USB флаш памет
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-05, 18:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе