Резултати от 1 до 7 от общо 7

Видимост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    144
    #1

    Видимост

    Има ли начин сайт който е видим само за определено населено място да бъде видим и извън това населено място, чрез този сайт имам достъп до free сървъра на интернет доставчика.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Видимост

    Да, ако въпросният сървър отговаря и на реален IP-адрес (предполага се, че достъпа за който говориш, е от вътрешна мрежа, т.е. по интерфейс с частен IP-адрес) и освен това няма ограничения за достъпа през реалния интерфейс.

    Разбирам, че отговора ми не е особено изчерпателен, но и въпроса ти е така зададен.

  4. Gadget
    Guest
    #3

    Re: Видимост

    Може, ако специално за теб (твойто IP) се напише полиси ти да имаш достъп до тази интранет мрежа.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    144
    #4

    Re: Видимост

    Ако знаех нямаше да питам, нищо конкретно обаче не разбрах едни ми казаха че можело през някакви IP канали.

  6. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #5

    Re: Видимост

    Ми фащай кирката и лопатата и почвай да копаш
    Не са канали а тунели, но трябва да се направят между пц с реално ип от мрежата на дадения сървър и друго пц от което искаме да се вижда този сървър.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    144
    #6

    Re: Видимост

    Цитат Първоначално публикувано от BAD_BOBIK
    Ми фащай кирката и лопатата и почвай да копаш
    Не са канали а тунели, но трябва да се направят между пц с реално ип от мрежата на дадения сървър и друго пц от което искаме да се вижда този сървър.
    Щом са тунели няма да мога да се справя сам ще те викам и теб къв си остроумен мога да те ползвам за разбиване на някоя скала.*
    Когато питаш очакваш да получиш някакъв нормален отговор, а не виж ме колко съм умен.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #7

    Re: Видимост


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 22
    Последно: 11-08-12, 13:34
  2. Отговори: 0
    Последно: 07-10-08, 17:54
  3. Отговори: 3
    Последно: 15-10-05, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе