Резултати от 1 до 5 от общо 5

FTP ip?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    FTP ip?

    Malko se izviniam za kirilicata ama tuka pak ne se vijda kredor bara.
    Dosega ne sum puskal ftp i shte mi se naloji tazi sedmica da opitam da konfiguriram edno.
    Edin 4ovek ot italia iska da moje da se svurza do tuk.Misulta mi be6e.Vuprosut mi e kak tozi koito iska da tegli moje da razbere na koe ip e pusnato sled kato ip to ne e stati4no i se promenia sled restart, demek ima li vuznojnost da raboti na edno fixirano ip po niakakuv na4in.Ako moje i da mi kajete niakoi po vajni nastroiki.Tui kato 6te se logva s parola.Ne6to triabva li da se izklu4va vklu4va zaduljitelno.4etoh tuk edna tema i smiatam da probvam g6 ftp.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #2

    Re: FTP ip?

    http://www.dyndns.com

    регистрираш си безплатно хост там. пускаш си някоя от програмките (има ги на сайта), които автоматично ти ъпдейтват ип-то в днс-а. и така винаги този хост сочи към твойто ип.
    казваш на човека от италия хоста и готово.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #3

    Re: FTP ip?

    като си оправиш айпитата пробвай с този този фтп сървър CesarFTP :coolsmiley: супер лесен е и съм много доволен от него! Ползвам го близо година и половина вече...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #4

    Re: FTP ip?

    Tozi ftp client izglejda mnogo dobre.Za stati4en ili za dinami4en da se registriram.I posle moje6 li malko po to4no da mi obiasni6 kakvo da napravia.Kato si go regna posle v dns updater kakvo se pravi.Tupoto e 4e 4akam da mi pusnat interneta taia sedmica a tuka kudeto sum ne moga da probvam da go pusna tva server4e zatova pitam kato glupak.I posle toia pi4 kak 6te se logva?6te gleda ip to na hosta i posle se connectva na niakoi port.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #5

    Re: FTP ip?

    1.регистрираш се за динамичен днс
    2.пускаш си dns updater, или някоя от програмките в даунлоуд сексцията на сайта. настройваш я да ъпдейтва твоя си хост
    3.пускаш фтп сървера
    4.добавяш юзер в тоя фтп сървер за да може оня да се логне
    5.казваш на италианеца само хоста, не ип-то
    6.той пише с фтп клиента си хост-а ти, а не ип-то ти и съответно всеки път когато се конектва фтп клиента му проверява на тоя хост кое ип съответства и се връзва към съответното...


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе