Резултати от 1 до 9 от общо 9

CCproxy и p2p програми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    4
    #1

    CCproxy и p2p програми

    Нета на единият ми компютър е през ссрrоху и всичко си върви перфектно само не мога да дърпам торенти. Пробвах с биткомет, битлорд и нищо не става уж съм настроил, че минавам през прокси. Само с азареус можах да подкарам някакво сваляне ма тегли само от един сиидър и е много бавно и постоянно дава грешка, че имам нат проблем. Също и който и порт за слушане да му дам все пише, че има проблем с него. За уторент въобще не можах да намеря настроика за прокси...

    До тук само дц ми върви добре през проксито всичко свързано с торенти обаче неще и неще....

    Ако някой е подкарвал някоя р2р програма нямам предпочитание за специфична стига свалянето да си въврви доволно бързо, нека сподели как се настроива...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #2

    Re: CCproxy и p2p програми

    ще ти трябва нещо по качествено от ццпрокси, например kerrio winroute. трябв ти nat за да подкараш торентите.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: CCproxy и p2p програми

    Виж сега. Win-a си има вгардени възможности за рутиране посредтсвом Internet Connection Sharing. CCProxy се ползва само ако имаш TTL=1 и неможе да се пусне нет по простите стредвтва.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: CCproxy и p2p програми

    И след CCProxy може да се ползва торент клиент, просто трябва да се настои грамотно, а не тук-таме по малко.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    4
    #5

    Re: CCproxy и p2p програми

    Щом може през ццпрокси ще ми кажеш ли какво трябва да си донастроя?

    Ако си ползвал някой торент клиент направо ми кажи кой и как си го настроил, за да съм сигурен, че ще стане...

  7. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    4
    #6

    Re: CCproxy и p2p програми

    Трябва ли да настроя порт мапинг на ццпроксито за да стане по-бързо свалянето?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #7

    Re: CCproxy и p2p програми

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    И след CCProxy може да се ползва торент клиент, просто трябва да се настои грамотно, а не тук-таме по малко.
    е изходи се и си тръгна...

    обясни на неграмотните :Р

  10. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    4
    #8

    Re: CCproxy и p2p програми

    Бях с ICS преди да си взема реално ИП ма откакто съм с реално ИП не става с ИЦС, мисля че е защото съм с 2 ИПта на мрежовата карта( ендото е вътрешното другото реалното)...

    Ако някой може да ми каже как да си настроя ццпроксито нека каже, а не да обяснява колко съм неграмотен и да си излезне...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #9

    Re: CCproxy и p2p програми

    аз незнам, за начин да прекараш торенти през прокси.

    но както казах вече, инсталирай си winroute и ще си решиш този проблем. работи аналогично на ИКШ, но е малко по-сложно за настройване.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Оутлоок през CCProxy?
    От DerekMTN във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 24-08-07, 06:33
  2. HELP ME CCPROXY
    От itsko_blizard във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 18-08-05, 22:57
  3. CCProxy config problem
    От diaflin06 във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 09-11-04, 15:03
  4. Проблем с CCProxy
    От Zetle във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 09-06-04, 10:43
  5. CCProxy
    От relsys във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 01-12-03, 10:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе