Резултати от 1 до 6 от общо 6

Не се виждат файлове в мрежата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #1

    Не се виждат файлове в мрежата

    Имам следния проблем: имаме мрежа от няколко комп-а, всички сме зад АДСЛ модем (и суич), който раздава ИП-та и на всички хардове сме дали Сподели + ръчкане на файловете...Има директория Свалки на единия където торент клиента му сваля. Та, големите файлове (филмите) не се виждат от другите компютри. Те си седят в директории както си ги е подредил торент клиента и когато работи си ги Сеедва и тн....имам предвид нищо не пипам като подредба и права...реших че уТорент-а го блокира когато работи ама не е това проблема...другите файлове в директориите са си ок...пример имам Downloads/VforVendetaTorent/ ... и там са файловете с филма и разните там сампъли и тхт файлове (те се виждат), а самия филм не...

    Дайте идей

    ГДБОП да не се точат аз съм недосегаем

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    130
    #2

    Re: Не се виждат файлове в мрежата

    Няма ли да е по-добре да пуснеш едно FTP сървърче с шерната дадената папка с филмите??? Мисля че това е най-лесния начин. А и безплатни сървърчета много ...

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #3

    Re: Не се виждат файлове в мрежата

    Странното е, че едни филми се виждат други не...за сървърче...не ми се занимава, а и колегите тука са едни хакери... по-добре на шеър да си останем...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Не се виждат файлове в мрежата

    И кои филми по-точно се виждат и кои не се виждат?
    Да не би да е заради сиидването нещо? я преименувай един от филмите с друго разширение, колкото за проба

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #5

    Re: Не се виждат файлове в мрежата

    To горе си има един бутон за превю. И доста често може да гледаш част от филма.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #6

    Re: Не се виждат файлове в мрежата

    Сменях имена и пак не става...не знам...силно си мисля, че е нещо от уТорент-а което прави щуротии...знам ли..ама сега нямам време да се боря с това. Мерси за идейте ако измислим нещо ще ви уведомя своевременно

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мониторинг на мрежата.
    От OvErRiD3 във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 30-08-04, 16:23
  2. Отговори: 12
    Последно: 07-07-04, 17:19
  3. Как да разбера дали ме виждат в LAN
    От funkyfresh във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 25-06-04, 12:39
  4. Не се виждат промените в сайт
    От Jenny във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 13-04-04, 14:35
  5. hit.bg и dir.bg виждат ли се от извън България?
    От Cko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 11
    Последно: 13-01-04, 20:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе