Резултати от 1 до 9 от общо 9

port forward

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #1

    port forward

    Здравейте !
    Трябва ми програма за Win XP SP2, която да прави тази хватка. Досега ползвах WinRoute но по необясними за мен причини, след едногодишна работа започна да забива компа. Пробвах с преинстал - не става... Пробвах и с WinGate , но нещо не можах да я настроя за ФТП-то... ако знаете за някоя друга, моля споделете, БЛАГОДАРЯ !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #2

    Re: port forward

    Аз използвам UserGate.На страницата на разработчиците има инфо как да я настроиш за тази цел.Има и форум с решаване на специфични проблеми с настройките.
    Успех!

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #3

    Re: port forward

    Windows Firewall > Advanced > Network Connection settings > Settings > Services не ти ли върши работа?

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #4

    Re: port forward

    Цитат Първоначално публикувано от stfn
    Windows Firewall > Advanced > Network Connection settings > Settings > Services не ти ли върши работа?
    НЕ.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #5

    Re: port forward

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    НЕ.
    а би трябвало...
    [img width=603 height=600]http://neusshtestwuwashta kartinka [/img]
    за фтп ще имаш проблем, че ще работи само в пасив мод.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #6

    Re: port forward

    Явно проблемът си е при мене, обаче не мога да разбера как се настройва този Windows Firewall, така, че да препраща пакети ако може по-подробно да ми обясни някой...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #7

    Re: port forward

    Цитат Първоначално публикувано от stfn
    Windows Firewall > Advanced > Network Connection settings > Settings > Services не ти ли върши работа?
    Ми аз съм го писал вече - отваряш този екран и маркираш какъв service ще работи зад файъруола. Имаш предефинирани най-често срещаните, включително и FTP. Имаш и възможност да добавиш собствен forwarding: цъкаш Add, пишеш описание, даваш към кой компютър във вътрешната мрежа да се forwad-ва (ако е за локалния компютър пишеш 127.0.0.1), даваш от какъв външен порт да се пренасочва към какъв вътрешен, както и кой протокол - чиста работа, че и работи

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #8

    Re: port forward

    Цитат Първоначално публикувано от stfn
    Ми аз съм го писал вече - отваряш този екран и маркираш какъв service ще работи зад файъруола. Имаш предефинирани най-често срещаните, включително и FTP. Имаш и възможност да добавиш собствен forwarding: цъкаш Add, пишеш описание, даваш към кой компютър във вътрешната мрежа да се forwad-ва (ако е за локалния компютър пишеш 127.0.0.1), даваш от какъв външен порт да се пренасочва към какъв вътрешен, както и кой протокол - чиста работа, че и работи
    Ами не работи, не знам защо Така или иначе, аз си реших проблема като се справих с настройките на Wingate-то. Благодаря за помощта !

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #9

    Re: port forward

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    настройките на Wingate
    Ако имаш Wingate инсталиран на същия компютър, може би той е причината да не се получава

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 16-10-10, 19:42
  2. Netgear WNR2000 port forward
    От get във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 10-05-10, 14:09
  3. ? за Outlook forward
    От peter_nn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 04-02-10, 11:06
  4. Помощ за forward router Linksys WRT160N
    От get във форум Мрежи
    Отговори: 16
    Последно: 20-10-09, 11:31
  5. Gmail - mass forward на ВЕЧЕ получени писма ?
    От CrossBlade във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 04-05-06, 00:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе