Резултати от 1 до 5 от общо 5

Могат ли се променят сгрешени данни след регистриране на домейн?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #1

    Могат ли се променят сгрешени данни след регистриране на домейн?

    закупих си домейн; след като напразно чаках имейл с потвърждение и други подробности от фирмата, проверих в whois, и се оказа, че:
    1. сбъркали са ми името
    2. в имейла името ми е правилно, но вместо gmail.com написали mail.com (примерно Potrev с имейл petrov at mail.com вместо Petrov с имейл petrov at gmail.com )

    отгоре на всичко, взех и хостинг (домейна вървеше безплатно уж с него) и съответно още не мога да го ползвам...

    могат ли тия от фирмата да поправят данните ми в whois? искам там да ми фигурира истинския имейл и име

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #2

    Re: Могат ли се променят сгрешени данни след регистриране на домейн?

    Можеш сам да си ги коригираш през контролния си панел...вярвам, че са ти дали такъв.

    Доколкото помня, имаше и уеб адрес, където можеш да ги коригираш, но трябва да имаш парола...която пак този, от когото си купил домейна, трябва да ти даде...сега обаче не се сещам за адреса

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re: Могат ли се променят сгрешени данни след регистриране на домейн?

    Естествено че може. Всеки регистратор може да промени всички данни за даден регистриран домейн, дадения потребител може би също може да промени данните то това МНОГО зависи от правата които ти е предоставил регистратора....
    Както и да го погледнаш обаче този въпрос би бил много по добре адресиран към съпорта на регистратора ти...

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Могат ли се променят сгрешени данни след регистриране на домейн?

    Същото се случи и с мен при регистрация на домейн към dom.bg (по моя грешка обаче... дадох им мейл, който още не е активен) и така не успях да си получа логин-информацията. Пиши им на съпорта с подробности за регистрацията и ще ти го оправят

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #5

    Re: Могат ли се променят сгрешени данни след регистриране на домейн?

    май оправиха нещата...почти...(мацката, която вписваше данните и беше втория работен ден...)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 19-02-09, 11:41
  2. Отговори: 2
    Последно: 26-05-07, 11:09
  3. Регистриране на домейн
    От Pat във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 17-11-06, 14:27
  4. Отговори: 2
    Последно: 02-03-06, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе