Резултати от 1 до 13 от общо 13

Проблем с АБВ поща

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #1

    Проблем с АБВ поща

    Здравейте! Пощата ми в абв се задръства с спам, до един момент можеше да се блокират но вече ми дава това: Поради надхвърляне на Вашата квота за блокирани адреси, не може да добавите нов адрес при другите пощи нямам такъв ппроблем т.е мога да блокирам адреси всеки път,някой има ли представа дали може да се направи нещо??? и има ли логика от Абв да ограничават използването на тази функция?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #2

    Re: Проблем с АБВ поща

    Сигурно искат пари. Както бяха хотмейл навремето. Сега в хотмейл май изобщо не можеш да блокираш нищо безплатно.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    Re: Проблем с АБВ поща

    Аз най-напред бих писал на екипа по поддръжката. Там, където е връзката "Пишете ни" (най-отдолу), форма "При проблеми и въпроси".

    Няма лошо, че си попитал тук, но най-компетентна информация би могъл да получиш по начина, който ти предлагам. Останалото тук биха били по-скоро предположения (разбира се, не изключвам и някой да се е сблъсквал с подобен на твоя проблем и да ти помогне).

    Ако вече си опитал, но не си получил отговор, извинявай за тривиалното предложение - тъй като не пишеш нищо по въпроса, предполагам, че може и да ти е полезно.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #4

    Re: Проблем с АБВ поща

    Ами предполгам че е така както е казал NO CARRIER т.е "искат пари"

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #5

    Re: Проблем с АБВ поща

    Цитат Първоначално публикувано от ilhanbg
    има ли логика от Абв да ограничават използването на тази функция?
    колкото повече проверки...толкова повече им се товарят сърварите...=> има логика

    офф: винаги съм се чудел защо хората използват пощи от типа на абв и хотмейл...

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Re: Проблем с АБВ поща

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    офф: винаги съм се чудел защо хората използват пощи от типа на абв и хотмейл...
    За да могат да си проверят пощата и от най-затънтената зала в света, без никакви допълнителни настройки.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #7

    Re: Проблем с АБВ поща

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    За да могат да си проверят пощата и от най-затънтената зала в света, без никакви допълнителни настройки.
    добре де... но всяка поща която предлага поп3/имап достъп, предлага и аналогичен фронтенд, (за да може да си проверяваш пощата от най-затънтената зала на света...) примерно гмейл, мейл.бг, ъеб.де, гмхикс.нет и т.н.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #8

    Re: Проблем с АБВ поща

    Dark, мислиш ли, че поне 70 % от потребителите на безплатните web-базирани пощенски кутии, знаят какво е това "POP3"?
    А отделно от това, доста хора все още нямат нет вкъщи (освен служебния), така е че един web-базиран мейл-клиент им е като манна небесна.


  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #9

    Re: Проблем с АБВ поща

    и все пак... защо избират уеб базирания клиент, на пощата с по-малко функции... не е заради езика... и мейл.бг и гмейл са на български... не е и заради мястото... и скоростта не ми се вижда фактор...

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    Re: Проблем с АБВ поща

    Еми знам ли... всеки си има избор...

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #11

    Re: Проблем с АБВ поща

    Цитат Първоначално публикувано от ilhanbg
    Поради надхвърляне на Вашата квота за блокирани адреси, не може да добавите нов адрес
    Цъкнах на бутонче горе "АБВ+" и там прочетох следното:

    "В АБВ+ разполагате с 40 филтри за писма и можете да блокирате до 200 адреса."

    Това струва 20 лв. на година. Явно при безплатния вариант ограничението е под 200. Сори.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    71
    #12

    Re: Проблем с АБВ поща

    Цитат Първоначално публикувано от Cko
    Цъкнах на бутонче горе "АБВ+" и там прочетох следното:

    "В АБВ+ разполагате с 40 филтри за писма и можете да блокирате до 200 адреса."

    Това струва 20 лв. на година. Явно при безплатния вариант ограничението е под 200. Сори.
    Здравей,
    И аз страдам от увеличения спам, като разцъках установих, че защитата от спам е изключена. След включването, до папката с кошчето се появи още една "спам".
    В настройките , дето бях слагал преди време филтри, имам само няколко, опитах и добавих един.
    Колко може да се добавят не съм пробвал, но има още един списък с блокирани адреси, от типа ххх@хх.ххх както и www.хх.ууу....
    Това за 20лв. вероятно е за увеличения размер на 2Gb, но си е направо АБСУРДНО, при наличие на G-mail пак 2Gb, но безплатна. Направо се оливат, и това "Номер за известяване" също, при положение , че беше безплатно.... но това друга тема Ментел и т.н. ....

    edit: Дааамм, антиспам-а работи, проверих си пощата - "спам" папката не беше празна....


    @Black Adder, никакви пари не съм давал, т.е. няма какво да си искам... просто трябва да си поглеждаме настройките от време на време...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #13

    Re: Проблем с АБВ поща

    Цитат Първоначално публикувано от jonia
    Здравей,
    И аз страдам от увеличения спам, като разцъках установих, че защитата от спам е изключена. След включването, до папката с кошчето се появи още една "спам".
    В настройките , дето бях слагал преди време филтри, имам само няколко, опитах и добавих един.
    Колко може да се добавят не съм пробвал, но има още един списък с блокирани адреси, от типа ххх@хх.ххх както и www.хх.ууу....
    Това за 20лв. вероятно е за увеличения размер на 2Gb, но си е направо АБСУРДНО, при наличие на G-mail пак 2Gb, но безплатна. Направо се оливат, и това "Номер за известяване" също, при положение , че беше безплатно.... но това друга тема Ментел и т.н. ....
    Искай си парите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем м/у имейл в абв поща и айсикю номер
    От fireball във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 01-09-06, 17:24
  2. Проверка на поща
    От blue_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 26-04-05, 18:16
  3. Програма за поща
    От izwerga във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-10-04, 18:07
  4. 128 MB поща от ABV.BG !!!
    От stfn във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 27-07-04, 21:34
  5. Проблем с PHP, пращане на поща и още нещо...
    От The Mask във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 11
    Последно: 06-05-04, 11:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе