Резултати от 1 до 7 от общо 7

Wireless Въпрос

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    9
    #1

    Wireless Въпрос

    Здравейте, имам следния въпрос. Мога ли да вържа ADSL модем с Wireless Bridge с за да мога да ползвам Wireless връзка за лаптоп ? Има ли някакъв вариант да стане това?

    ADSL-kabel-Wireless Bridge - - - - - - laptop

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    29
    #2

    Re: Wireless Въпрос

    защо Bridge? слагаш най- обикновен wireless router. не е задължително да поддържа bridge функции.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: Wireless Въпрос

    ADSL<---->kabel------->Wireless Router - - - - - -> laptop или кое да е у-во с безжична карта.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #4

    Re: Wireless Въпрос

    Живея в триетажна къща и има ли възможност с такъв рутер лаптопа да хваща в цялата къща и отделно от него да си приемам на стационарен компютър?
    Ако има такава възможност бихте ли ми казали какъв рутер точно ми трябва ?

    Благодаря Ви!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    26
    #5

    Re: Wireless Въпрос

    Значи, аз живея в двуетажна къща и рутера ми е на 2-я етаж и имам достъп от цялата къща, така че при теб ако сложиш рутера на 2-я етаж ще имаш достъп и от 1-я и от 3-я.
    Използвам Linksys WRT54G - wireless acess point & broadband router и съм много доволен от него - препоръчвам ти го, но който и да е подобен продукт ще ти свърши работа. Самото устройство освен wireless acess point има и вграден 4 портов HUB, което позволява да включиш и стационарния си компютър :-)

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    9
    #6

    Re: Wireless Въпрос

    Въпроса ми е конкретно дали може да стане с Bridge(щото имам един на Linksys) , безжичната връзка е от Bridge към лаптопа.Може ли да се настрои Bridge да приема сигнал от ADSL и да го препраща безжично към лаптопа

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    20
    #7

    Re:Wireless Въпрос

    Може ли някой да помогне по въпроса и как става ? Мен също ме интересува. Благодаря предварително
    Цитат Първоначално публикувано от schumi
    Въпроса ми е конкретно дали може да стане с Bridge(щото имам един на Linksys) , безжичната връзка е от Bridge към лаптопа.Може ли да се настрои Bridge да приема сигнал от ADSL и да го препраща безжично към лаптопа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 11:33
  2. Отговори: 12
    Последно: 18-03-12, 16:29
  3. wireless въпрос
    От bateto_87 във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 20-01-07, 13:13
  4. Странен въпрос, пак за Wireless
    От Stan във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 09-06-02, 22:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе