Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

"Майсторите" Интербилд - Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    3
    #16

    Re: "Майсторите" Интербилд - Варна

    Ок случват се грешки , нито влизам от служебното нито работя в интербилд , рабтил съм преди , а това , че ползвам техен нет трябва ли да означава ,че работя там .Тези квалификации не са ми приятни защото доста кадърни хора работят там верно има и некадърни но се работи според отпуснатите средства. Смятам , че не е нормално да се дават квалификации под общ знаменател .

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Re: "Майсторите" Интербилд - Варна

    kacuru, нито те познавам, нито познавам когото и да било в интербилд, но "оправданието" - "отпуснатите средства" все едно излиза от устата на стиснат работодател. в тази връзка (политиката по заплатите и задържането на свестните кадри) ще споделя една мъдрост:

    и в кофа с мед да сложиш шепа лайна, и в кофа с лайна да сложиш шепа мед - крайният резултат все не става за ядене

    P.S. а ваденето от праха на такава тема с подобен (конфронтативен) пост мирише или на гузна съвест или на съпричастност към гузната съвест на някой друг

    за мен "проблемът" е приключен, като за пореден път се радвам, че дори и някои хора да са несъгласни със становището, че други разбират повече от тях, от това не се променя голия факт, че въпросните други наистина просто разбират повече от първите

    P.P.S. абе, кой наръга шефа на Spectrum?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #18

    Re: "Майсторите" Интербилд - Варна

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ...
    P.P.S. абе, кой наръга шефа на Spectrum?

    А кой реже окабеляването на конкурентите ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Re: "Майсторите" Интербилд - Варна

    интересно кат са ербапи - що не нарязаха на Мнет и на БТК - оти немаше да има вече Интербилд !

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    Re: "Майсторите" Интербилд - Варна

    @kacuru , за разлика от повечето колеги които пишат против Интербилд, аз работя с тях и познавам повечето персонал в офиса им и повярвай ми думите ми не са празна приказка. (Особенно за мрежовите карти).

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #21

    Re: "Майсторите" Интербилд - Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    интересно кат са ербапи - що не нарязаха на Мнет и на БТК - оти немаше да има вече Интербилд !
    Абе пак не се знае дали няма да си го получат, чуват се разни слухове - съвсем да отрежат бг-трафика им.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-01-07, 21:07
  3. Отговори: 1
    Последно: 09-09-06, 14:26
  4. Варна: Специализиран курс "Core .NET Developer"
    От Raeva във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 08-09-06, 21:19
  5. Варна: Специализиран курс "Core Java Developer"
    От Raeva във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 08-09-06, 17:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе