Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

LAN v zona B5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #16

    LAN v zona B5

    Как е скорастта?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #17

    LAN v zona B5

    256kb/s e skorostta

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #18

    LAN v zona B5

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by CRASHOVERRIDE


    256kb/s e skorostta

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Имах предвид реално скоростта, а не това, което обявяват... И по-специално в зоната каква е, защото за юзърите в Лозенец е най-добра май, а за Зона Б-5 е най-зле... Не знам де, за това питам.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #19

    LAN v zona B5

    256kb/s откъде??? да не би да точиш с толкова от download.com [:-bonc01] - има си значение все пак - значи как е internationala, peeringa i tn

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #20

    LAN v zona B5

    sorry momcheta ama pitaite gog i crou...az ne polzvam takav net...ako pitate za moita skorost..hmm ~5.5-6kb/s....razletial sum se

    sega seriozno...znachi 256kb/s v BG obache za drugoto ne znam...sorry...pitaite gog i crou..te znaiat!

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #21

    LAN v zona B5

    Ами аз, така да се каже, тях питах.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    19
    #22

    LAN v zona B5

    Skorosta e mnogo zle 8k za bg i 3 4 nawunka zasega

    Loshoto e 4e kato govorihme purvo s tqh govorihme za 256 i she se karame skoto vreme

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #23

    LAN v zona B5

    как сте говорили за 256 - 256 до къде сте говорили? не вярвам да са чак толкова нагли да са ти предложили 256 international - тва си е безумие...

  11. Gog
    Gog е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    15
    #24

    LAN v zona B5

    ami za momenta ima ograni4enie na skorosta. реалната скорост с която тегля е 8кб/с в България и 3кб/с навън. Нямам време да се обадя да питам дали така ще си остане или е само временно.



    Между другото като ме връзваха казаха, че са използвали опорната мрежа на евротур или евроком (не си спомням вече)

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #25

    LAN v zona B5

    Ахам, значи за сега ще си седя на БМК.



    Между другото малко offtopic въпрос: До кой от двама ви отива кабела на FTL? Че в скоро време ще ни се налага да го прехвърляме, та да знам към кой да се обърна, ако се налага...

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #26

    LAN v zona B5

    Момчета, пак ми се струва, че бъркате килобити с килобайти... Въпреки това, при 256 КИЛОБИТА/сек. трябва тегленето да става (теоретично) с 32 килобайта/сек. На практика - малко по-малко. И настина, 256kb/s до къде? Да не става въпрос за вътрешна свързаност или до техни сървъри?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    19
    #27

    LAN v zona B5

    HMM na4i iskash da mi kajesh 4e ne znam razlikata mejdu kilobit i kilobait ????????????????????????

    Ti mi otreza glawata be mladej da u4a 5 godini v mei i da ne razbera razlikata mejdu dwete >? ? ? ?? ? ?

    Otnosno po gorniq otgovor ne razbiram nishto ot vuprosa ti

    Kakwo she mestite ?? ? ? ?

    Ako si ot prolink mogo dobre ni znaesh adresa i temp podobni ne mi govori gluposti

    Are sus zdrawe

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #28

    LAN v zona B5

    Нищо не искам да кажа, просто доста неясно си го написал по-горе. Колкото до "младеж", ще го приема като комплимент, защото ако възрастта в профила ти е вярна, излиза, че когато аз съм учил в МЕИ-то, ти си бил І курс в яслите. А и кога го изучи това МЕИ, там да не приемат вече от 7-ми клас?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    19
    #29

    LAN v zona B5

    Ne sum iskal da te obida

    Ako taka go priemash twa si e twoi problem.

    Mejdu drugoto ne sum bil v qslite

    A na 2 godishna vuzrast me prieha v meito na 7 ve4e go zavurshih a na 10 ve4e bqh profesor.

    Ama twa e tema na drug razgovor )

    Ne se obijdai sorry oshte vednuj

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    19
    #30

    LAN v zona B5

    256 kbaita e samo za survarite na prolink

    za navunka trqbwashe da e 30 ili 40k

    Imam poznati v lozenec pri koito skorosta e takawa

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе