Резултати от 1 до 11 от общо 11

Routing i oshte neshto....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #1

    Routing i oshte neshto....

    Iskam da popitam dali na niakoi nu se e nalagalo da reshava slednia problem: triabva da izmislia kak da konfiguriram router,koito da pomogne dve PC-ta da polzvat 3 ili 4 IP-ta za dostup do internet i primerno ako iskam da drupna edin file s ednoto PC,to da izpolzva vsichkite IP-ta?!

    Mnogo mi e interesno dali e osushtestvimo tova neshto i eventualno kakvo shte mi triabva za router-a(to e iasno,che shte bude Linux,no mi triabvat konkretni predlijenia za softa)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    95
    #2

    Routing i oshte neshto....

    Какво означава да 'използва всичките ИП-та, като дърпам файл'? Ако става въпрос, при заявки да използва едно от което и да е от четирите (произволно или с някакъв weight), това може спокойно да стане с, примерно, round robin script и ipchains.

    Въпреки че не съм сигурен, че разбрах точно въпроса ти.



    поздрави

    Г.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    102
    #3

    Routing i oshte neshto....

    Знам как става с cisco router (NAT overload s 3-4 официални IP адреса), но не мога да ти дам съвет за Linux- rtfm



    http://www.tldp.org/HOWTO/IP-Masquerade-HOWTO/


  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #4

    Routing i oshte neshto....

    Da pravi se s linux router i se kazva

    IP Forward maskarade pravi se s iptables samo che triabva da si poigraesh malko vupros na probi i greshki..

    iptables -t nat -A .........

    vsichko na vsichko za 4 IP addresa 16 reda no shte triabva da se porovish malko i sam ne e got sichko na gotovo!!!!![:D][:D][:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #5

    Routing i oshte neshto....

    ami ako triabva da buda po-tochen,znachi pri zaiavka ot 1 ili 2 PC-ta dali moje da se routira taka,che da se razpredeli trafika mejdu 3 ili 4 IP-ta?

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #6

    Routing i oshte neshto....

    D vsjaka sesia otiva na razlichno IP njama znachenie kolko sa iptata koito maskirash te sichkite se maskirat prez 4-te realni tova moje mejdu drugoto da go napravish i s windows router ako ne si najsno s linux !!!

  8.  
     
  9. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #7

    Routing i oshte neshto....

    Може да ползваш router (linux, windows, cisco) както е описано, но трябва и да ползваш някакъв download accelerator на компютъра, от който теглиш, за да ти раздели файла на парчета, т.е. да имаш няколко сесии за един файл. Иначе ако по време на сесията се смени source IP-то сървъра, от който теглиш, как ще разбере, че това е същата сесия?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    25
    #8

    Routing i oshte neshto....

    Flashget Final 1.40

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #9

    Routing i oshte neshto....

    Namerih reshenie za routing ili po-skoro obedinqvane na IP-ta pod Winboze i to s programa,koiato ne ochakvah da mi predloji tolkova mnogo,no sega,sled kato q izpolzvah dve sedmici,veche moga goreshto da q preporucham na vseki,na kogoto mu triabva proxy,router ili s drugi dumi pochti vsichko,koeto mu triabva na chovek ot Linux networking-a,koeto da moje da se napravi i pod Wonboze(i to uspeshno da vurshi rabota).

    Ta znachi na vsichki s moq problem - polzvaite WinGate5.0 i nqma da sujelqvate

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #10

    Routing i oshte neshto....

    А крак намери ли и? Щото аз за по-стара версия даже не успях.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #11

    Routing i oshte neshto....

    Bratqta kitaici misliqt za vsichko)

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HELP - VPN routing&shaping
    От Io във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 12-11-03, 01:00
  2. Routing problemi
    От ToT във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 10-09-03, 16:25
  3. F1 routing
    От fori във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 02-05-03, 22:36
  4. Help s Win 98 i Win XP Boot + oshte neshto za SP1
    От Cheops във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 25-09-02, 14:49
  5. Za jenite, i oshte neshto.......
    От d-rRoss във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 48
    Последно: 15-12-01, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе