Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за интернета на МТел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Въпрос за интернета на МТел

    може ли някой да сподели малко повече за въпросния интернет, както и настройки и т.н., защото не съм имал досега "удоволствието" да се сблъскам (ползвам лично, ползвам някъде другаде, настройвам и т.н.) с него?

    носи се слух, че си сменяли софтуера за интернета (?!), като в цяла България хората имали проблеми

    след 2 дни ще ходя на едно място да отстранявам проблем (цитирам "нов абонат съм и нямам интернет"), като искам да съм малко по-запознат с общите положения, защото (както се и очакваше) на страницата на мтел няма нищо

    благодаря предварително на отзовалите се

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Въпрос за интернета на МТел

    Нищо интересно няма. Ще ти обясня довечера

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #3

    Re:Въпрос за интернета на МТел

    Вдигал съм луди скандали....не става....набутал си се и толкова.....сериозна юридическа реакция ще ти излезе много скъпо, така че не става...но виж всеки път можеш да вдигаш скандали в някой от офисите им....просто тръгваш сутрин с 30-мин по рано, изливаш си душата и после си "шест" през целия ден....и така всяка сутрин. Общите им положения са такива, можеш да пишеш и да чакаш 30 дни за отговор, който ако не те удовлетвори можеш да пишеш пак и пак 30 дни....там молби и жалби. На 3-4ия месец ще ти писне....то и за това е измислено така....да ти писне...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 28-10-13, 03:22
  2. въпрос относно интернета
    От vandu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 16-08-12, 12:10
  3. Въпрос за качество на сигнала Мтел/Мсат?
    От chefobg във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 13
    Последно: 12-05-12, 10:58
  4. СД и Интернета ми?!?
    От BatVez във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-04, 01:49
  5. Въпрос за интернета по лан
    От BMW във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 06-11-03, 14:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе