Резултати от 1 до 4 от общо 4

Рутера ми прекъсва нета

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    45
    #1

    Рутера ми прекъсва нета

    Здравейте използвам рутер на тп-линк с три антени и е от тип N с 300мб/с, на настолния комп използвам флашка на тп-линк пак 300мб/с.Пускам си нещо да тегля, обаче след едно известно време, всеки път различно, ми се спира нета и ми изписва limited access.Дискънектвам се и после пак се кънектвам, няма проблем до следващия път.Досадно е понеже оставя компа да работи,белким успее да изтегли някой филм, а той малко след мене като му секне нетя и спира.Къде може да е проблема?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re:Рутера ми прекъсва нета

    Ресетни рутера и огледай настройките, без много да ги ръчкаш, ако не им разбираш, принципно след ресет, би трябвало да се оправи. Ресета става при изключено захранване и натискаш микро бутона ресет и включваш рутера (захранването), без да отпускаш ресет бутона и чакаш 30-40 секунди (понякога повече в зависимост от рутера). Опитай с настройките по подразбиране, в 95% вършат работа.
    Друго ако пак има проблем, виж настройките на управление на захранването на безжичната карта а и на компютъра.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    223
    #3

    Re:Рутера ми прекъсва нета

    Провери дали има по-нов фърмуер за рутера и драйвери за адаптера.
    Също можеш да си инсталираш програмката inSSIDer и виж дали има други АП, които работят на същия канал. Ако има такива в съседство, промени си канала да не се припокрива с други работещи в близост устройства.
    Ако теглиш торенти, погледни в настройките на торент клиента и намали броя на конекциите.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    45
    #4

    Re:Рутера ми прекъсва нета

    ще погледнат точни модел на двете устройства,но нз дали ще успея със съветите ви, понеже някои неща не ги разбирам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прекъсва ми мрежата ??
    От obshtinska_mishka във форум Мрежи
    Отговори: 41
    Последно: 04-05-16, 19:45
  2. Samsung UE-55F8000 прекъсва звука на HD канали
    От gamerche във форум Samsung телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 17-06-14, 09:50
  3. Кафемашината ми прекъсва
    От LEGAL във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 21
    Последно: 19-09-11, 19:21
  4. Haier HSU-12H03/H(DBP) - понякога прекъсва
    От valvamp във форум Климатици Haier
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-10, 20:24
  5. Net-а прекъсва
    От JIM във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 25-06-05, 19:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе