Страница 1 от 10 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 139

internet Skat

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. haa
    haa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    84
    #1

    internet Skat

    nqkoi znaeli neshto za interneta po skat

    shte se wyrzwam ama se 4udeh za kolko li wreme wyrzwat

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    internet Skat

    виж на www.tvskat.net

    аз им се обаждах лично и ми казаха че от молбата за включване до инсталацията може и 20 дена да отнеме иначе си мисля че няма да е лош интернета, въпреки че доколкото знам те сами ще го пускат и на парво време нямало да има техни FTP сървари а то ако си платил тарифата от 20 лева с тази връзка примерно някой филм ще бъде голяма мъка а се тегли.Иначе един приятел работи в unacs и ми каза че до 1-2 месеца евентуално RN телевизия ще пусне и тя нет

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #3

    internet Skat

    Голяма веселба ни чака с тоя кабелен нет :-)

  5. haa
    haa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    84
    #4

    internet Skat

    az chuh che RN wyrzwat weche nqkoi znae li saita na RN tv

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    internet Skat

    Сега да обясня за RN

    Значи както ми казаха

    най-евтиното е 64 000kbps за 22 или 25 лева беше ама има лимит 300МБ като не се смята трафика на ftp на unacs като модема и той 100$

  7. haa
    haa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    84
    #6

    internet Skat

    ako nqkoi e uspql da se vyrje kym SKAT molq da kaje kak e skorosta az v momenta chakam da vidq dali shte me vyrjat

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    92
    #7

    internet Skat

    super, shte chakam za RN-a

    samo da namera kinti

    shte strelqm na CS po serverite

    basi i maniqta


  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #8

    internet Skat

    saint056a - това е ебахти и смешната работа ! А ftp-to на unacs е в ремонт )))))))))



    cd-key за сърварите на CS си преготви още от сега солиден хак за версия 1.3 :-))))))) ( ако неможеш ще ти помогна )


  11. tsx
    tsx е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    2
    #9

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by IPOC


    saint056a - това е ебахти и смешната работа ! А ftp-to на unacs е в ремонт )))))))))



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">





    Не е толкова смешно...плащаш толкова, колкото искаш да ползваш. RN имат няколко оферти една от които е 300MB/64кб но имат и неограничен на 64kb за 59лв. До колкото се сещам такива са офертите и на софииските телевизии само дето там има bgpeer...него можеш да го сънуваш извън София

    Модемите са Motorola и 3com и са около 220 лв може и на изплащане. Не мога да се сетя какви са цените за 128 но неограничен там май нямаше.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #10

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by IPOC


    saint056a - това е ебахти и смешната работа ! А ftp-to на unacs е в ремонт )))))))))

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Колебанието ми е голямо кой оператор да избера!?

    Моя приятел в Unacs ми разправя, че при тях нета общо взето щял да е по добре (разправя че е безпристрастен) от Скат поне докато Скат направят някакъв техен файлов сървър. Ама не знам не знам кабелна телевизия дали ще пусне за теглене примерно нови филми муахахаха Докато Unacs имат доста

  13. haa
    haa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    84
    #11

    internet Skat

    az podadoh molba za net v Skat i vse oshte chakam

    ama mi pisna vech dali RN shte mi pusnat i-net po byrzo ot Skat razbrah che e p dobre na RN davat net ,game servars.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #12

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by haa


    az podadoh molba za net v Skat i vse oshte chakam

    ama mi pisna vech dali RN shte mi pusnat i-net po byrzo ot Skat razbrah che e p dobre na RN davat net ,game servars.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    eeee брево като се пуснеш да изкажеш впечатления[:D].А те и Скат казаха че щяли да пускат собствени сървари ама след един два месеца.

    Остава да видим дали ще си изпълнят обещанието

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    92
    #13

    internet Skat

    A za RN-a sus sigurnost li shte puskat internet ili sa nqkvi plqmpanici na nqkoi.

    IPOC a za 1.5 imash li

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #14

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by cd-key


    A za RN-a sus sigurnost li shte puskat internet ili sa nqkvi plqmpanici na nqkoi.

    IPOC a za 1.5 imash li

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Не ще а вече [:D]

  18. tsx
    tsx е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    2
    #15

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by cd-key


    A za RN-a sus sigurnost li shte puskat internet ili sa nqkvi plqmpanici na nqkoi.

    IPOC a za 1.5 imash li

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Да бе човек, колко човека трябва да го кажат. От един месец са го пуснали. По-горе написах че неограничен 64kbit e 59лв.

    За Скат просто нямам думи, какво се моткат толкова. Един модем имат да сложат а и ако кабел има вече....

    БТК прекарват телефон за един месец[:0]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 10 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV via Internet
    От oc00l във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-05, 23:29
  2. Lan + Internet за 3 PC-та
    От ru-boy във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 23-03-04, 12:09
  3. Internet 2?
    От Kirande във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 29-12-02, 22:19
  4. INTERNET
    От Kiko във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 10-07-02, 10:11
  5. Internet по LAN и MS IE6.0
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 26-02-02, 15:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе