Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 136 до 139 от общо 139

internet Skat

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    25
    #136

    internet Skat

    Dokolkoto vijdam ste po-napred s materiala ot men, taka che help me pls. Moje li nqkoj da mi obqsni kato na indianec kak da si nastroq FTP programata, che da trygne da raboti. Vyrzan sym kym Skat prez LAN. Dokolkoto znam za da teglq fajlove ot vytreshnata mreja na Skat, shtoto uj e po visoka skorostta, mi trqbva FTP programka. Probvah s CuteFTP 4.2,a sega i s FlashFXP i ne stava. Probvah da im smenqm nastrojkite za proxy i razni drugi, ama vse taq. Kato napisha nqkoj ftp adres da se konectna, trygva i sled malko mi izpisva "Connection failed". Tova e. Dajte nqkavyv ykyl, 10x








  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    2
    #137

    internet Skat

    edin FlashGet shte ti svarshi otlichna rabota. Napishi tozi adres ftp://free.tvskat.net/ na brawsera ti i shte se otvori sadarjanieto na ftp server-a. Ottam tegleneto e prosta rabota-s desnia buton "copy to folder" na tova, koeto iskash ili pishesh i zadavash URL-to na download programata v sluchaq FlashGet.








  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    25
    #138

    internet Skat

    Thanks, Radis, 18-20 kB skorost s Flashget, super

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #139

    internet Skat

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">edin FlashGet shte ti svarshi otlichna rabota. Napishi tozi adres ftp://free.tvskat.net/ na brawsera ti i shte se otvori sadarjanieto na ftp server-a. Ottam tegleneto e prosta rabota-s desnia buton "copy to folder" na tova, koeto iskash ili pishesh i zadavash URL-to na download programata v sluchaq FlashGet.



    <div align="right">оргинално мнение на Radis</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Много по добре е да напише http://free.tvskat.net вместо всеки ден да търси какво е качено [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Подобни теми

  1. TV via Internet
    От oc00l във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-05, 23:29
  2. Lan + Internet за 3 PC-та
    От ru-boy във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 23-03-04, 12:09
  3. Internet 2?
    От Kirande във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 29-12-02, 22:19
  4. INTERNET
    От Kiko във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 10-07-02, 10:11
  5. Internet по LAN и MS IE6.0
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 26-02-02, 15:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе