Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

BTK !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #1

    BTK !!!

    .... Обажданията от аналогови постове ще се таксуват на импулси както от цифровите в началото на второто тримесечие в по-големите населени места ...............



    http://www.cnsys.bg/files.html?prj=29499



    []Dali niama da se izhitriat ot BTK i da go napravat po-rano , bez da kazat ????

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    BTK !!!

    Аз чух че това ще стане след като го приваизират, ама нали нещо се разсъхна работата...

    между другото напълно в техен стил ще е да вдигнат импулсите тихомълком

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #3

    BTK !!!

    Мда, и тези новини достигнаха до всечуващите ми уши. Изхитриха се - ще таксуват аналоговите като цифрови, а няма да сменят централите (доколкото разбрах, в Перник има заповед до февруари всички телефни да са сменени с цифрови). И така, българския народ(особено частта, притежаваща модем) е отново Пре***. Нета ще е същия, но три пъти по-скъп. Поне да сменят централите навсякъде по-бързо, мамка им. А те... до края на годината... дрън-дрън...



    "...160 000 от 180 000 аналогови домашни телефони в София ще бъдат служебно сменени с цифрови до края на 2003 г. Абонатите ще бъдат уведомени с писмо 30 дни предварително за подмяната..."



    Грр...


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #4

    BTK !!!

    Е това не трябва да се допуска! Промяна в цените (в ПЪТИ) без НИКАКВА промяна в качеството - къде го дават така ?! Ама искал някой си да продава БТК - негов проблем! Къде ще е после стимула да цифровизират, ако вземат пари от аналоговите постове като от цифрови !? Ако ще плащам като за цифров телефон, искам и всичките му екстри, иначе ще се жалвам в Страсбург !!!

  6. Gadget
    Guest
    #5

    BTK !!!

    Много важно, да не мислиш, че ония в Страсбург нещо ги *** за БТК Все ще сме си на***ни

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #6

    BTK !!!

    Triabva vsi4ki da im se opunat. Ako si mul4im i otkrito ni6to ne pravim 6te ni obrabotvat kakto si iskat.

  8.  
     
  9. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #7

    BTK !!!

    Ами аз си мисля че това с таксуването няма да е много лесно поради устройството на старите централи. Освен да има "нововъведение" иначе аналоговите постове няма как да се таксуват за градските разговори по време /без 0 отпред/.

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    BTK !!!

    Аз ще си махна телефона ако цените станат такива - и без това на GSM-а ми е горе-долу същото, и ако си пусна кабелен интернет БТК ще го издуха. Дано фалират, мамка им проста

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    22
    #9

    BTK !!!

    Аз вече съм на кабелен нет. А и доста от приятелите ми също. Само от мене БТК вече печели 50 кинта по-малко... Да са живи и здрави

  12. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #10

    BTK !!!

    ходих на страницата на БТК и там пише:

    20. За един селищен телефонен разговор проведен от телефонен пост на аналогова АТЦ и от жетонен апарат, се отброява и заплаща един таксов импулс, независимо от продължителността на разговора.



    радвайте се dial-up-ери [)][][][8D][^][)]

  13. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #11

    BTK !!!

    laMARTIN: Аха за това говорех

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #12

    BTK !!!

    В отговор на YG ще кажа че от една година във всички аналогови централи е въведена системата RITA която засича продължителността на всички разговори и дублира стандартните механични броители на телефоните! Така че таксуването по време ще се извършва именно чрез тази ситема! Оттърване няма !!!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #13

    BTK !!!

    Отърване няма ако всички сме овчи душици; а ако не - ще ревнем че БТК повишава МНОГОКРАТНО цените без да подобрява и най-малко качеството на услугата. СЛЕД КАТО ЩЕ МЕ ТАКСУВАТ КАТО ЦИФРОВ АБОНАТ, ИСКАМ CALL WAITING, CALLER ID, CLIP, CLIR и т.н. Иначе ще съдя БТК в Страсбург !!! Тази година още не съм ходил там, ама ако трябва ще ида !

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #14

    BTK !!!

    Slero и да осъдиш БТК (след 1,2,3,4... години) ползва няма - ама никаква. - Няма да ти върнат парите [:D]

  18. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #15

    BTK !!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Penta


    В отговор на YG ще кажа че от една година във всички аналогови централи е въведена системата RITA която засича продължителността на всички разговори и дублира стандартните механични броители на телефоните! Така че таксуването по време ще се извършва именно чрез тази ситема! Оттърване няма !!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    LOL не съм чувал за подобно нещо, но щом е свършена подобна магария, значи ... ясно. А що се отнася до това че сме овчи душици - това е положението на монопол, плюеш с вдигната нагоре глава и ... ефекта е ясен. Веднага биха ти отговорили - не те караме насила да ползваш усугата ни. След година(и) може би положението ще е друго. Макар че от идването на втори мобилен оператор аз поне голяма полза и разлика в качеството на услугата не забелязвам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе