Резултати от 1 до 6 от общо 6

IP камери-проблем .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #1

    IP камери-проблем .

    Колеги,имам 2 ай пи камери,нови,но нямам програма ,с която да работя с тях.Модела е EASY N,в сайта им има програма,но иска регистрационен код,който аз нямам.Моля помогнете ми

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:IP камери-проблем .

    Нямаш ли диск? Марката нищо не ми говори... Принципно софтуера е един и същ. Не виждам проблем софтуера на едимакс да се ползва като напишеш IP-to на твойта камера... Имаше едни различни компресии обаче видео и m/jpeg....

    Сега се сетих, ако към камерата не са ти дали софтуер, може би са я предвидили да си работи с web интерфейса....

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #3

    Re:IP камери-проблем .

    Проблема е че на диска няма програма,с която да виждам камерите,нито мога да записвам,и т.н.
    Такава има на сайта им,но е платена,и работи само час
    Трябва ми именно програмата,или крак или ключ за нея.
    Мерси

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:IP камери-проблем .

    "на сайта им" = ?

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #5

    Re:IP камери-проблем .


  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    2
    #6

    Отговор: Re:IP камери-проблем .

    OSD означава On-Screen-Display или показване на екрана. Кликнете на Audio video – OSD, за да сверите точна дата и време, която да се показва на картината.
    Disabled: Ако кликнете на това, тогава ще отмените последните OSD настройки.
    Color: Може да оцветите вашата дата и час в различно от скучното черно. Изберете измежду няколко цвята – бял, жълт, червен, син, черен и др.
    Add time stamp on record: Или с други думи да добавите време и дата, когато даден файл е бил записан.Имате възможност да говорите на хората около камерата. За целта трябва да имате включен микрофон към компютъра си. След което само натиснете тази иконка, и ще може да говорите с тези, които са от другата страна на камерата. Включете говорител към камерата, посредством задния аудио жак на камерата, и звука ще стана още по-ясен. Отново – един клик стартира разговора, друг го спира.


    Бележка: Ако сте се логнали като посетител, то останалите функции няма да са налични, като при кликването на тях, ще ви излезе изскачащ прозорец, който ще ви подкани да въведете потребителско име и парола.

    2.8. За оператор:
    Ако сте влезли в системата на камерата като оператор, то ще имате възможност да работите с някои менюта повече. Имате възможност да работите освен с гореизброените функции за посетител, но и следните:
    Тук ще видите подробно обяснение как се работи с ИП камери и как се инсталират всички драйвери Подвижна IP камера - SPY.BG

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нови спийд камери
    От digunan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 29-03-12, 12:43
  2. Коя от 3те камери е най-добра
    От tatoo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 24-08-11, 15:23
  3. Климатични камери
    От Tony4162 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 10-06-11, 14:38
  4. Програма за позицициониране на камери
    От glowndark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-04-11, 16:02
  5. Проблем с CCD матрица на някои камери и фотоапарати
    От dmanov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 19-12-08, 10:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе