Резултати от 1 до 13 от общо 13

Препоръчайте доставчик - София център

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1

    Препоръчайте доставчик - София център

    Хмм, в последно време имам големи проблеми със сегашния ми интернет и се замислям сериозно да изпробвам нещо ново.
    За съжаление, въпросът дълги години не е бил належащ и не съм в час с тенденциите.
    Дайте някакви препоръки за доставчик?

    На мен лично ми се ще да е Булсатком, защото на тях и без това плащам за телевизия и няма да се разкарвам до още едно място. Записал съм се за оглед, но от разговор по телефона като че ли няма да могат да ми осигурят кабел. А и не разбрах кога ще ми обърнат внимание... Отделно, нямам никаква представа за качеството на предлаганото.
    Друго - има някаква локална мрежа в квартала - wifi-bg.net - някакви отзиви за нея? Или препоръка за друг доставчик?
    Трябва ми нещо относително стабилно, с относително добър съпорт и... естествено ниска цена.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    Мегалан няма ли в твоя район? До колкото съм запознат, все още са едни от най-стабилните и безпроблемни доставчици. Пък и телевизията им е по-добра от Булсатком-а.

  4. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #3

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    От 6 години ползвам спиди нет и оплаквания нямам. Не си спомням да е имало спиране на нета от години. Тънкия момент е че не живея в центъра а близо до него. А наблюденията ми са че всеки доставчик е силен някъде, другаде-не.

  5. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #4

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    В идеалния център /ндк/ не са много доставчиците
    трафик нет виж - trbg.net - дълги години съм много доволен от тях
    20 кинта, реално айпи, няма лимит на сесии, конекции, на година спира по веднъж за час :-)

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #5

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    За смяна на телевизията не може и дума да става. Аз гледам HBO, FLN, Travel TV, Doiscovery-тата и TV+.
    Няма друг доставчик, който да предлага TV+, оттам автоматично съм клиент на Булсат.
    Отделно, не знам с какво са по-добри, но откакто съм на Булсатком проблеми не съм имал. Преди това съм сменил 3 кабелни доставчика и от всички съм разочарован.
    Така че, ако Булсат могат да ми осигурят нет - към тях ще съм.
    Ако не могат... става сложно.
    trbg.net ще ги преслушам дали имат покритие около Руски паметник.
    А Мегалан... мотае ми се из главата, че ги купи Мобилтел? С тази фирма не искам да имам финансови взаимоотношения.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #6

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    ПС - поговорих си с trbg.net - харесаха ми. Има човек, отговаря онлайн.
    Ако Булсат не могат да ме включат май те ще са избора ми. Благодаря за насоката get.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #7

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    NET1 също са добра алтернатива.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #8

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    Да, добри неща чувам за Нет1. Ама... не могат да ме грабнат с оферта само за интернет. Всичко прилично им е свързано с комбинация интернет / телевизия, което не ми върши работа.

  11. SAGE
    Guest
    #9

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    За смяна на телевизията не може и дума да става. Аз гледам HBO, FLN, Travel TV, Doiscovery-тата и TV+.
    Няма друг доставчик, който да предлага TV+, оттам автоматично съм клиент на Булсат.
    Отделно, не знам с какво са по-добри, но откакто съм на Булсатком проблеми не съм имал. Преди това съм сменил 3 кабелни доставчика и от всички съм разочарован.
    Така че, ако Булсат могат да ми осигурят нет - към тях ще съм.
    Ако не могат... става сложно.
    trbg.net ще ги преслушам дали имат покритие около Руски паметник.
    А Мегалан... мотае ми се из главата, че ги купи Мобилтел? С тази фирма не искам да имам финансови взаимоотношения.
    Центрум груп също предлагат TV+
    Относно интернета, аз бях към SofiaOnline (от 2004), които бяха купени от БУЛСАТКОМ през лятото на 2010 и в началото на прехода имаше доста проблеми, но в последствие нещата се оправиха донякъде и почти нямаше проблеми. От 03.2011 се включих и към trbg.net (tbc.bg, трафик нет в договора пише "НЕТЕКС-НГ" ООД ), като до 10.2011 ползвах и двата доставчика на интернет. От 10.2011 вече се отказах от БУЛСАТКОМ и сага съм само към tbc.bg, въпреки че като цена и скорост(най-вече международната) БУЛСАТ са по-добре, но не ми харесва поддръжката която оказват при проблеми с интернета и тяхното нежелание да ми преместят кабела от балкона, който беше се закъсал и доста провиснал. Засега съм доволен от tbc, интернетa е с добро качество и не е спирал, дори си включих и тяхната TBC HDTV и от новa година ще се отказвам от CG ако успея да се преборя с прекъсването на TBC HDTV при интензивно използване на µTorrent

  12. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #10

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    за поддръжката трябва да бъдеш по-твърд, не просто с трбг а с всички
    преди 6-7 години, когато се вързах към тях, бях на друг адрес и ми искаха пари за реално айпи
    след една скромна лекция, че айпи-тата са безплатни и мини скандал - имах след 2 часа, оттогава се е сменило веднъж - като смених адреса :-)
    на трбг м/ународния им е малко по-слаб, аз съм на малката тарифа 20лв.
    за празниците ще се пусна на по-голяма да видя дали има разлика

    п.с. Крис, сега като теглиш торенти, ще идват по-бързо, пиър съм ти :P

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #11

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    Да се похваля - вече съм окабелен
    Хиляди благодарности на profyt за картата с 50% отстъпка. Благодарение на него срещу по-малко от 100лв имам платен интернет до декември 2012
    Пей сърце.
    Доставчикът, който избрах е Онлайн Директ - надявам се да остана доволен.

  14.  
     
  15. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #12

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    КрИс, пиши наистина след време как си, защото от тия BGMreja, към които предполагам си бил и ти щом си ми комшия ми е дошло до гуша!
    Аз мисля да проуча тия tbc.bg да видим какво предлагат.

    Чета следното изречение:

    "Моля, в случай, че сте били препоръчани от наш клиент - напишете неговото име за да му направим допълнителна отстъпка "

    Ако реша да се включвам, ако някои желае ще напиша, че той ми е препоръчал!

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #13

    Re:Препоръчайте доставчик - София център

    Здравей,
    Ами, вече месец съм с новия доставчик - всичко е както трябва. Не е прекъсвал, скоростта не е падала. Напълно доволен съм.
    С картата за отстъпка от profyt интернетът ми струва.... 8лв на месец, предплатих за 1 година - 96лв...
    Тарифата ми е 35мбпс, реално се тегли от торенти с 3.7МБ/с. Няма проблеми с външния трафик.
    Но се включих към Онлайн Директ, а не към Трбг.

    ПС - Не съм бил към BGmreja, а с безжичен модем към аксес пойнт на ТТМ/ТЕА на хотел Родина. Просто... мина времето на този тип връзка, преди години биваше, 1-2мбпс беше хубава скорост, а ефира беше чист, но... времената се менят.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София
    От ockac23 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-17, 02:08
  2. Отговори: 13
    Последно: 15-07-14, 12:19
  3. Препоръчайте водопроводчик за София .
    От Madj0 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 1
    Последно: 19-01-14, 16:29
  4. Препоръчайте техник в София
    От George007 във форум Климатици Osaka
    Отговори: 2
    Последно: 05-03-10, 10:08
  5. Препоръчайте пощенски доставчик :)
    От breiii във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-08, 19:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе