Резултати от 1 до 4 от общо 4

WDS за хотел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #1

    WDS за хотел

    Имам задачата да направя в един ходел wireless покритие. Иска ми се всичко да е в една мрежа и за това ми се иска да е WDS начина на разпространение. Хотела е 4 етажа като първите три са по-големи и ще са нужни по три устройства, а на последния т.е. 4тия само едно. Ще прикача и схема на това как е сега изградено. При wds; wds5; wds8 и wds10 има как да се закачат кабели в устройствата. това са нещо като сървърни и си има оборудване. А по вертикала другите имат и пряка видимост между тухлите и някакви тръби за парно и какво ли още не. Стори ми се, че прави по-добра връзка от колко между сървърните. Където са отделение с Бетонни плочи. Друго ми е чудно ако им сложа и допълнително по един кабел какво ще се случи.
    Приемам всякакви съвети и предложения


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #2

    Re:WDS за хотел

    Разпитай/Разгледай за това http://ubnt.com/unifi решение. Аз съм с такова решение в момента и съм доволен. Освен другите и изисквания има и централизиран management.

  4. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #3

    Re:WDS за хотел

    Хвърли едно око на тези устройства и начините за рутиране. Като гледам схемата, може да ти свърши работа.

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Re:WDS за хотел

    в момента е изградено по този начин и няма как да се накупи нов хардуер. Проблема е следният по неизвестни причини се губи връзката между някои устройства и те съответно не препредават интернет. Не мога да разбера защо не се самозакачат и защо спират работа. Дали бройката устройства е проблемна или нещо друго?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Програма за Хотел
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 19-03-19, 07:49
  2. Впечатления от спа хотел Астера Банско
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 2
    Последно: 30-12-13, 13:31
  3. Хотел Свети Георги - Синеморец - Не ходете там
    От root666 във форум Черен списък
    Отговори: 35
    Последно: 17-08-12, 10:14
  4. Нова инсталация на апартамент - с карта като хотел или не?
    От nikolayvarna във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 8
    Последно: 27-03-11, 14:29
  5. Хубав хотел
    От mike_bg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 05-09-04, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе